970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Catene shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, OFERTE shes dritare druri masiv cilesi Gjermane duke filluar nga 7000 lek

  Shes dritare druri masiv te reja, Made in Germany, per shtepi druri, tualete, bodrume, papafingo etj,

  me dopio xham, hapje vertikale dhe horizontale,

  permasat jane:

  -120 cm x 50 cm cmimi...
 2. Tirane, shes vula (individe ose kompani) Cmimi 300 Lek/copa

  Shes vula per individe ose kompani, cmimi 300 lek/copa

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!
  Cel. : 0682073731
 3. Tirane, shes cante sportive me rrota 990 Leke

  Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

  E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

  Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

  E pershtatshme per...
 4. Tirane, shes navigator GARMIN Nuvi 9'000 lek

  Shes navigator marka GARMIN USA ne gjendje perfekte,

  me harta te azhornuara te Europes, edhe Shqiperine.

  Me bateri te brendshme per perdorim edhe pa ushques, me kod kundra vjedhjes, me vend...
 5. Tirane, shes kasa druri masiv 350 Leke/cp

  Shes kasa druri masiv per transport dhe magazinim malli.

  Secili element ka permasa 80 cm x 120 cm, h= 20 cm.

  Perdoren per te mbrojtur artikujt nga thyerja dhe demtimi gjate transportit dhe...
 6. Tirane, shes sharre elektrike Mastermax Austria_Cmimi 3000 Leke

  Shes sharre elektrike me reostat per shpejtesi pune te gradueshme sipas materialit qe doni te prisni.

  Pret dru, alumin dhe materiale te tjera.

  Ne gjendje shume te mire pune.

  Cmimi 3000 Leke!...
 7. Tirane, Shes abazhur aeroplan per tavan 3500 Leke

  Shes abazhur per tavan per dhome femijesh ne forme aeroplani, me vend per 4 llamba.

  E pershtatshme per dhome femijesh, etj

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731
  ...
 8. Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek

  Shes aparat tensioni marka Japoneze Omron MX2 Basic

  -Matje e tensionit te gjakut ne pjesen e parakrahut automatike
  -Tregon njekohesisht tensionin e gjakut dhe pulsin
  -Mbyllje automatike mbas 5...
 9. Shes shirita fosforeshente per Kamiona 500 Lek/copa,

  Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Lek/copa, shiko fotot.
  Mund te fiksohen me ngjitje ose me percina,

  Jeni te mirėpritur te kontaktoni ne nr

  +355 68...
 10. Tirane, shes dritare te reja prodhuar ne Gjermani, duke filluar me 2800 Leke

  Shes dritare alumini te reja, prodhuar ne Gjermani.

  Me xham tek dhe dopio si me poshte:

  -xham tek

  permasat 120cm x 80cm, cmimi 3,800 Leke/copa
  permasat 120cm x 60cm, cmimi 2,800 Leke/copa
  ...
 11. Tirane, shes Peshore per femije te porsalindur deri 5 vjec. 3.990 Leke

  Shes peshore per femije te porsalindur deri 5 vjec .
  Marka TEFAL Prelud, made in France, ne gjendje shume te mire, pothuajse e e re. me manual perdorimi Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Italisht...
 12. Tirane, Oferte! Kapake pusetash, gize sferoidale made in Gjermany_Cmimi 8500 lek/cope

  Kornize+kapak pusete sferoidale per largimin e ujrave te shiut, gize sferoidale, prodhuar ne Gjermani.

  Aftesi mbajtese maune, kamione, maune, eskavator, betoniere, autopompa, trailer, etj,...
 13. Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek

  Shes aparat tensioni marka Master-aid Perfecta

  -Vensoset ne parakrah dhe ben matje automatike
  -Mat tensionin e gjakut dhe pulsin
  -Me karikues
  -Cante personale + manual perdorimi

  Cmimi 4000...
 14. Tirane, shes komodine zyre 8500 lek

  Shes 1 komodine druri:

  -ngjyre druri geshtenje
  -per dokumenta dhe kancelari
  -3 sirtare
  -permasa 50 cm x 40 cm x 50 cm
  -me rrota

  Eshte ne gjendje shume te mire, e pershtatshme per zyre,...
 15. Tirane, shes radio per femije_Chicco _Cmimi vetem 2100

  Shes radio per femije marka Chicco,

  ne gjendje perfekte pune, me karakteristikat e meposhtme:

  -punon me ushqyes dhe me bateri
  -njesia baze eshte e rikarikueshme
  -trasmetuesi rri ne qetesi...
 16. Tirane, shes mbajtese mikrofoni per tavoline_ 500 Leke

  Shes mbajtese mikrofoni per tavoline e pershtatshme per salla konferencash, qendra trajnimi dhe seminaresh etj

  Cmimi 500 Leke.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefoit 0682073731
  ...
 17. Tirane, shes ore zgjimi elektronike_Cmimi 499 Leke

  Shes ore per zgjim, elektronike, ka daten (diten, muajin, vitin), temperaturen etj

  Cmimi 499 Leke.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!
 18. Tirane, shes drite nate me muzike Tefal 650 Leke

  Shes drite nate me muzike per foshnje dhe femije, marka Tefal baby home, made in France.

  Muzika gradohet me minuta sipas deshires, e kendshme dhe argetuese per bebet e vogla.

  Cmimi 650 Leke.
  ...
 19. Tirane, shes patina profesionale per patinazh ne akull, 1990 Leke

  Shes patina profesionale per patinazh ne akull, ngjyre e bardhe, numer 36, ne gjendje shume te mire.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Cmimi 1990 Leke
  ...
 20. Tirane, shes cante me rrota & doreze 990 Leke

  Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

  E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

  Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

  E pershtatshme per...
Trego rezultatin 1 deri 20 nga 20