kėrko:

Type: Posts; User: Arkitekti_im; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photos

  Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu projekte per studentet duke perfshire ketu renderat.

  Programet qe zhvillohen jane :

  - Autocad 2D 3D,...
 2. Tirane, Studio Arkitekture

  Studio e Arkitektures "Doni Constructions Sh.p.k." ka vite qe operon ne fushen e projektimit dhe arredimit te ambienteve si BAR, RESTORANTE dhe APARTAMENTE.
  Kapaciteti jone konsiston ne projektim...
 3. Tirane, Studio Arkitekture

  Studio e Arkitektures "Doni Constructions Sh.p.k." ka vite qe operon ne fushen e projektimit dhe arredimit te ambienteve si BAR, RESTORANTE dhe APARTAMENTE.
  Kapaciteti jone konsiston ne projektim...
 4. Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photos

  Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu projekte per studentet duke perfshire ketu renderat.

  Programet qe zhvillohen jane :

  - Autocad 2D 3D,...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4