Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Lektori; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore

    Ofroj kurse pėr lėndėt: Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht). Kam kryer shkollat pėrkatėse pėr lėndėt e mėsipėrme. Gjithashtu, pėrveē lėndėve Gjuhė - Letėrsi Shqipe,...
  2. Tirane, kerkoj vend pune Mesues Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm

    Ofroj shėrbimin tim si mėsues pėr lėndėt: Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm nė shkolla publike dhe jo publike tė arsimit tė mesėm tė...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2