Zona/Rruga : Rr Ali Demi

Zona/Rruga : Rruga Ali Demi OKAZION!!! Shitet apartament i modelueshem dhe per 2+1, kompleksi i ri "VIND", i diskutueshem shitet per arsye emigrimi.388722

Cel. :...