Upvisor Albania ėshtė njė kompani e re nė fushėn e konsulencės e cila operon nė tregun e Shqipėrisė dhe atė tė Kosovės.
Pėr klientin e saj, njė kompani e konsoliduar prodhimi dhe distribucioni nė...