Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: hajri ndreu; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Nikon Bateri 30 Euro

  Sasia 2 cope shume pak te perdorura se mu prishe aparati
  Bateri nikon EN-EL14a eshte per te gjithe modelet si me poshte
  D3100, D3200, D3300, D5100, D5200, D5300,

  Cel. : 0685407066
 2. Tirane, shes Shitet Zhiyun Crane 3 Gimbal Gimbalet jane te Ri ne kuti 790 Euro

  Shitet Zhiyun Crane 3 Gimbal Gimbalet jane te Ri ne kuti

  Cel. : 0694413384
 3. Tirane, shes Shitet Zhiyun Crane 2 Gimbal Gimbalet jane te Ri ne kuti T 470 Euro

  Shitet Zhiyun Crane 2 Gimbal

  Gimbalet jane te Ri ne kuti

  Tel.0694413384

  Cmimi 470 euro
 4. Tirane, shes Nikon D300 + 18-55 mm

  Nikon D300 + 18-55 mm
  flash nikon SB-16
  ka dy bateri dhe karikues
  cmimi 150 euro
  Tel 0685407066

  Cel. : 0685407066
 5. Foto Andi ofroj vend pune ne foto studio - te njohe photoshop-in

  Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune
  Te njohe mire Photoshopin . Orari Turrni i dyte


  Tel 0694413384
  E theksoj te njohe mire...
 6. Tirane, shes Laptop Sony VAIO VPC-EB1J1E Core i3-330M 2.13GHz, 4(2x2)G 8.000 Lek

  Laptopi ka pak dridhje ekrani
  Core i3-330M 2.13GHz
  memory 4(2x2)GB RAM
  HDD 320GB
  Monitori15.5" WXGA 1366x768 LED, HD Graphics,
  DVD+/-RW DL, GB-LAN, WLAN b/g/n, eSATA, 3x USB2.0, Firewire,...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6