Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: TRIAL STUDIO; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres - TRIAL STUDIO finance dhe kontabiliteti

  TRIAL STUDIO finance dhe kontabiliteti ofron sherbimet si me poshte vijon:  Konsulence dhe keshillim per hapjen e nje biznesi, perfshire perpilim statuti dhe akt themelim.
  Ndjekje...
 2. Durres - kurse kontabiliteti+Deklarime Online+Legjislacion Fiskal

  Me qasje moderne ne sherbimet e auditimit, konsulences dhe kontabilitetit ndaj bizneseve, TRIAL STUDIO tashme ofron kurse kontabiliteti.

  KY KURS MUND T'JU SHERBEJE:

  -Subjekteve qe kane nevoje...
 3. Durres, ofroj vend pune Ekonomist

  TRIAL STUDIO me aktivitet ne fushen e sherbimeve financiare dhe kontabilitetit,
  kerkon nje ekonomist (m) per nevojat e klientit te saj me seli ne Durres, prane Muzeumit,
  i cili operon ne fushen e...
 4. Durres - TRIAL STUDIO finance dhe kontabiliteti

  TRIAL STUDIO finance dhe kontabiliteti ofron sherbimet si me poshte vijon:
  Konsulence dhe keshillim per hapjen e nje biznesi, perfshire perpilim statuti dhe akt themelim.
  Ndjekje...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4