Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Marinela Prendi.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.03 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Kamarier me eksperience

  Bar Restorant Brais kerkon kamarier me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.
  Adresa: Rruga Dritan Hoxha, perballe Drejtorise Se Doganave.
  Tel: +355683330008
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Bar Brais kerkon kamarier me eksperience pune.

  Kontakt: 0683330008
 3. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte Kamarier/Banakier/e

  Bar kafe Mesaplik kerkon banakier/banakiere dhe kamarier/e.turni i dyte.paga e kenaqshme.0688782321
 4. Tirane, kerkohet Shperndares me motorr

  Kerkohen 2 persona per shpendarje deliveri me motor per Restorante.

  Per me shume informacion : 0683330008
 5. Tirane, Kerkojme Kuzhiner /e me eksperience pune

  Kerkojme Kamarier per Bar & Restorant.
  Ofrohen kushte shume te mira pune.

  Adresa: rruga Dritan Hoxha
  Tel: +355683330008
 6. Tirane, Kamarier, Ndihmes Kuzhiniere, Picier

  Kerkohet Ndihmes/e kuzhinere per restorant me gatime tradicionale dhe mesdhetare.
  Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.

  Kontakt: 0676000087.

  Cel. : 0676000087
 7. Tirane, kerkohet Menaxher Marketingu

  Kompani Reklamash kerkon te punesoje Menaxher/e Marketingu.

  Per me shume informacion telefononi ne nr : +355675391244 ose dergoni Cv tuaj ne adresen: prendimarinela90@gmail.com
 8. Durres, shes apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 4, 35.000 Euro (Mali i Robit)

  Zona/Rruga : Mali i Robit

  Okazion!
  Shitet apartament ne Zonen e Golemit, 2+1, kati i 4, ne vije te pare bregdetare, me pamje nga deti, totalisht i kompletuar ne menyre bashkohore, me...
 9. Tirane, kerkohet Berber

  Barber Shop Class kerkon Berber me eksperience pune.
  Ofrohet Page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.
  Per me shume informacion telefononi ne numrin: 0695581111.
  Adresa: Rruga e Elbasanit,...
 10. Tirane, ofroj vend pune Kuzhiniere per kopesht

  Jam e interesuar te kem pjese te stafit kuzhiniere per kopesht ne Astir.
  Tel: 0696369707
 11. Tirane, Jam e interesuar per mobilje per kopesht per femije dhe cerdhe

  Jam e interesuar per mobiliet e nje kopeshti&cerdhe qe eshte mbyllur ne artikuj te ndryshem si
  (karrike, tavolina, krevate, lodra, dyshek etj)

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit:...
 12. Tirane, - Kartvizita dhe logim stilolapsash

  Business Card, Brand Indentity, Brand Design, Business Logo
  Ofrojme projekte te ndryshme ne prodhimin e kartvizitave dhe logimit te stilolapsave per bisnese dhe individe,duke filluar nga...
 13. Tirane,shiten pasisje fitnesi 85.0000 Leke rruga Koder Kamez

  Zona/Rruga : Koder Kamez

  Shiten pajisje fitnesi vetem 4 muaj te perdorura. ne gjendje shume te mire

  Cel. : 0675391244
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13