Albacall

kërko:

Type: Posts; User: Kompleksi çabej; Fjala/-ët kyçe:

kërko: Kërkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament Kati 4, 85 m² cmimi 250 Euro (Misto mame kompleksi i ri çabej)

  Zona/Rruga : Misto mame kompleksi i ri çabej

  Zona/Rruga : Misto mame kompleksi i ri çabejJepet me qera shtepia 2+1 e kompletuar me kushte bashkohore,
  kati i katert banim,me ashensor dhe uje 24...
 2. Tirane, jap me qera Ambient Biznesi 22 m² (Rruga “Don Bosko” prane restorant Gjelit)

  Zona/Rruga : Rruga “ Don Bosko” prane restorant Gjelit

  Ambient biznesi. Ndodhet mbrapa pallatit ne rrugen kryesore. Kati i 1 banim.

  Cel : 355682085705
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 85 m² 25.000 Leke (Misto mame kompleksi i ri çabej)

  Zona/Rruga : Misto mame kompleksi i ri çabejJepet me qera shtepia 2+1 e kompletuar me kushte bashkohore,
  kati i katert banim,me ashensor dhe uje 24 ore.
  cmimi 25.000 Leke te reja.
  Vetem per te ...
 4. Tirane, shes Shiet dyshek dormeo brenda garancise dhe kuzhine gatimi.

  Shiet dyshek dormeo brenda garancise per arsye emigrimi. Cmimi : 18.000 i diskutushem.

  Shitet kuzhine gatimi . Cmimi : 22.000 i diskutueshem

  Cel. : 0682085705
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4