Zona/Rruga : Mali i Robit

Apartament per qera ditore tek Mali i Robit vetem 40 m larg nga deti . Ndodhet ne zonen mes Hotel Prestige dhe Fafa Premium , perball ke Hotel California. Eshte i sapo...