Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Berti.75; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Tirane, ofroj sherbime ne fushen Inxhinjeri elektrike dhe si specialist i rrymave te dobeta

  Ofroj sherbime si Inxhinjer elektrik dhe specialist i rrymave te dobeta qe perfshijne:

  - venie satelitesh
  - rregullim sinjali,
  - venie dhe rregullim citofonish
  - venie kamerash
  - rregullim...
 2. Tirane, ofroj sherbime ne fushen Inxhinjeri elektrike dhe si specialist i rrymave te dobeta

  Ofroj sherbime si Inxhinjer elektrik dhe specialist i rrymave te dobeta qe perfshijne:

  - venie satelitesh
  - rregullim sinjali,
  - venie dhe rregullim citofonish
  - venie kamerash
  - rregullim...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2