Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Star76; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, jap me qera shtepi 1 Katshe Kati 1, 225 m² 80.000 Leke (plepa durres)

  Zona/Rruga : plepa durres

  Jepet me qera shtepi e vjeter me oborr e pershtatshme per gomisteri, servis, lavazh

  Cel. : 0696263431
 2. Tirane, shes fshese me korent fshese me korent

  shes fshese me korent ne gjendje te mire pune dhe shume pak te perdorur.

  Cel. : 0692238696
 3. Tirane, shes biciklete fitnesi 10.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  shes pajisje palestre per ushtrime tip biciklete shume e re dhe e bukur

  Cel. : 0692238696
 4. Shqiperi, shes karroce invalidi 15.000 Leke

  Shes karroce invalidi te re te paperdorur shume praktike .

  Cel. : 0692238696
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4