Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: rita93; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. YU, Shkodėr jap me qera aprtmane ne qender te shtojit

  lloji i njoftimit. : jap me qera

  Shteti............: YU,

  Qyteti............: Shkodėr

  Jap apartmane me qira per sezonin turistik . ne aprtmane gjinden klim kuzhin banjo taras po dhe parking...
 2. YU, Ulqin-Shtoj, jap me qera shtepi private

  lloji i njoftimit. : jap me qera

  Shteti............: YU,

  Qyteti............: Ulqin, Shtoj

  http://www.blloku.com/ad_images/43803_wlaockv.jpg...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2