Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: DIAMOND DENTAL; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Radiologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe.

  Te inetersuarat te kontaktojne ne 0672081818 ose te dergojne CV ne info@diamond-dental.al

  Jeni te mirepritura!
 2. Tirane, ofroj vend pune Radiologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe.

  Te inetersuarat te kontaktojne ne 0672081818 ose te dergojne CV ne info@diamond-dental.al

  Jeni te mirepritura!
 3. Tirane, ofroj vend pune Radiologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe me eksperience pune ne panoramex dhe grafi teke.

  Te interesuarat te kontaktojne ne 0672081818 ose te dergojne cv ne info@diamond-dental.al
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Mjek/Mjeke

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per mjek/mjeke stomatologe VETEM ME EKSPERIENCE PUNE.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne...
 5. Tirane, ofroj vend pune dentist/e

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per mjek/e stomatologe VETEM ME ESKPERIENCE PUNE.<br><br>Mjeket e &nbsp;interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne...
 6. Tirane, ofroj vend pune Mjeke Stomatologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per mjeke stomatologe.

  Te interesuaret te dergojne cv ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne 0672081818

  Jeni te mirepritur!

  Faleminderit
  ...
 7. Tirane, ofroj vend pune INFERMIERE

  Diamond Dental ofron vende te lira per Infermiere.

  Te interesuarat te dergojne cv ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne 0672081818


  Jeni te mirepritura!

  Cel. : 0672081818
 8. Tirane, ofroj vend pune Mjek/e Stomatologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Mjek/e Stomatologe vetem me eksperience pune.

  Te interrsuaret te dergojne CV ne info@diamond-dental.al

  Jeni te mirepritur!
 9. Tirane, ofroj vend pune DENTIST/E

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 10. Tirane, ofroj vend pune INFERMIERE

  Diamond Dental, ofron vende te lira pune per Infermiere me ekseprience pune.

  Te interesurit te kontaktojne ne cel 0672081818 ose te dergojne cv ne info@diamond-dental.al

  Jeni te mirepritur!...
 11. Tirane, ofroj vend pune MJEKE STOMATOLOGE

  Diamond Dental kerkon te punesoje PEDODONTE, te kete specializim ne pedodonti dhe eksperience te gjate pune, te kete komunikim dhe marredhenie te mira me femijet.

  Per informacione te metejshme...
 12. Tirane, ofroj vend pune RECEPSIONISTE

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Recepsioniste. Te interesuarat te dergojne CV e tyre ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne 0672081818

  Jeni te mirepritura!
 13. Tirane, ofroj vend pune LABORANTE

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Laborant Dentare vetem me eksperience pune.

  Te interesuarat te dergojne cv ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne 0672081818

  Jeni te...
 14. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist/e

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Recepsioniste. Te interesuarat te dergojne CV e tyre ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne 0672081818

  Jeni te mirepritura!
 15. Tirane, ofroj vend pune Radiologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe me eksperience pune.
  Te interesuarat duhet te dine te pordorin mire Panoramexin dhe grafine teke.

  Dergoni CV ne info@diamond-dental.al ose...
 16. Tirane, ofroj vend pune Radiologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe me eksperience pune. Te interesuarat duhet te dine te pordorin mire Panoramexin dhe grafine teke.

  Dergoni CV ne info@diamond-dental.al ose...
 17. Tirane, ofroj vend pune Agjente ne terren

  DDS SHPK OFRON VENDE TE LIRA PUNE PER AGJENT/AGJENTE SHITJESH NE TERREN

  KERKON VETEM PERSONA TE CILET KANE EKSPERIENCE NE SHITJE.

  DERGONI CV NE info@diamond-dental.al ose telefononi ne...
 18. Tirane, ofroj vend pune PASTRUSE

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per pastruse. Te interesuarat te kontaktojne ne 0672081818

  Faleminderit
 19. Tirane, kerkohet Mjek/e Stomatologe

  Diamond Dental ofron vend te lire pune per Mjek/e Stomatologe me Eksperience pune.

  Te interesuarit te dergojne CV ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 0672081818

  Jeni te mirepritur!...
 20. Tirane, ofroj vend pune mjeke Stomatologe

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 21. Tirane, ofroj vend pune Mjeke Stomatologe

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune DENTIST/E

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 23. Tirane, ofroj vend pune DENTIST/E

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 24. Diamond Dental ofron vende te lira pune per Asistente Dentare ose Infermiere

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Asistente Dentare ose Infermiere.

  Te interesuarat te kontaktojne ne 0672081818 ose te dergojne cv ne info@diamond-dental.al

  Jeni te mirepritura!
  ...
 25. Tirane, ofroj vend pune Dentist/e

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 26. Tirane, ofroj vend pune dentist/e

  Diamond Dental, ofron vende te lira puna per Mjek/e Stomatologe me eksperience pune.

  Mjeket e interesuar te dergojne cv e tyre ne info@diamond-dental.al ose te kontaktojne ne 067 20 81 818
  ...
 27. Tirane, ofroj vend pune mjek/mjeke stomatologe

  Diamond Dental,ofron vende te lira pune per mjek/mjeke stomatologe vetem me eksperience pune.

  Dergoni CV ne info@diamond-dental.al ose telefononi ne 0672081818

  Jeni te mirepritur!

  Cel. :...
 28. Tirane, ofroj vend pune Radiologe me eksperience pune ne panoramex dhe grafi teke

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe.

  Kerkohet eksperience pune ne panoramex dhe grafi teke.

  Te interesuarat te kontaktojne ne 0672081818 ose te dergojne cv ne...
 29. Tirane, ofroj vend pune Radiologe

  Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe.

  Kerkohet eksperience pune ne panoramex dhe grafi teke.

  Te interesuarat te kontaktojne ne 0672081818 ose te dergojne cv ne...
 30. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  Diamond Dental, ofron vende te lira pune per Recepsioniste. Kerkohen vajza te cilat kane punuar si Recepsioniste, duhet te kene njohuri ne gjuhen angleze.

  Te interesuarat te dergojne cv ne...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 41
Faqja 1 nga 2 1 2