Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: E.MEM; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes lavatrice OKAZION : Shes Lavatrice 8000 Leke

  Per arsye transferimi shes lavatrice Bosch ne gjendje funksionale dhe shume e mire.

  Shitet per 8000 leke
  Cel. : 0692080869
 2. Tirane, shes Sobe OKAZION : Shes sobe 8000 leke

  Per arsye transferimi shes ne oferte okazion sobe per 8000 leke te reja


  Cel. : 0692080869
 3. Tirane, shes OKAZION : Shes Minibar Televiziori Entief 12.000 Leke

  Per arsye transferimi shes minibar material entief ne gjendje shume te mire.

  Shitet 12.000 leke

  Eshte per te mbajtur Tv di dhe libra dhe zbukurime te ndryshme,

  Cel. : 0692080869
 4. Tirane, shes OKAZION Shes Portmanto 12.000

  Per arsye transferimi per 2 jave shes portmanto ne gjendje si e re te shkelqyer

  Shitet per 12.000 leke

  Eshte per te varur rrobat si dhe per vendosje kepucetsh
  Cel. : 0692080869
 5. Tirane, shes OKAZION : Shes kolltuqe 15.000

  Per arsye transferimi per 2 jave shes kolltuqe te perdorura 2+1+3+pupe

  Cmimi 15.000 leke
  Cel. : 0692080869
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5