970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Celine_02; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. *** Super Apartament 3+1+2 Kati 4, 130 m² 96.000 Euro + Garazhd&Depo 25 m2 ***

  Zona/Rruga : Super Apartament 3+1+2 , sip:130 m2 , Kati i 4-te , te Vila L

  Video:
  https://cutt.ly/eh07Vh8

  Zone e aksesueshme me :
  -bulevardin e ri
  -rrugen "Teodor Keko"
  -autostraden...
 2. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 130 m² 96.000 Euro

  Zona/Rruga : Super Apartament 3+1+2 , sip:125 m2 , Kati i 4-te , te Vila L

  Video:
  https://cutt.ly/eh07Vh8

  Zone e aksesueshme me :
  -bulevardin e ri
  -rrugen "Teodor Keko"
  -autostraden...
 3. ***Post Parkimi me qera, Kati -1, 4000 Leke (5 Maji) ***

  Zona/Rruga : 5 Maji (sapo kalon Concord Center)

  Ofroj Post parkimi me Qira per 4000 Lek/ Muaj ne Pallatin e ri te Vila-L .

  Ambjenti monitorohet me kamera dhe me roje sigurie .

  Posti i...
 4. ***Post Parkimi me qera, Kati -1, 4000 Leke (5 Maji) ***

  Zona/Rruga : 5 Maji (sapo kalon Concord Center)

  Ofroj Post parkimi me Qira per 4000 Lek/ Muaj ne Pallatin e ri te Vila-L .

  Ambjenti monitorohet me kamera dhe me roje sigurie .

  Posti i...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4