Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ismail mecja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Elbasan, Shes aksione tė kompanisė Sprint Travel & Tours

  Shes 51% tė aksioneve tė kompanisė Sprint Travel & Tours me qendėr nė qytetin e Elbasanit.Kompania disponon dy mjete 1 sprinter 515 te vitit 2008, 20+1 vendsh dhe njė Neoplan 50+1+1 vendsh te vitit...
 2. Elbasan, ofroj vend pune Punonjės ne Agjenci funeralesh

  Agjencia funerale "Prehje nė paqe" Elbasan me qender tek stadiumi kėrkon tė punėsojė 2 punonjės.Tė interesuarit tė kontaktojnė nė numrin e tel:Cel : +355697687798
 3. Elbasan, shes Neoplan Viti 2001

  Karburanti: DiezelNgjyra.....: bluKamjo......: manualFtohja......: KlimaShitet Neoplan, 50+1+1 vendsh, i vitit 2001.Autobuzi ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracione...
 4. Elbasan, shitet Mercedes-Benz Sprinter 515 Viti 2009

  Shitet Sprinter 515, 20+1 vendsh, i vitit 2009.Minibusi ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracion ndėrkombėtar. Sprinteri ka air konditition, dyer automatike. Motor diesel.ēmimi i...
 5. Kavaje, shes hotel

  Shitet objekti i ndarė pėrkatėsisht nė 4 kate dhe 2 kate.Objekti ndodhet pas Stacionit tė trenit nė Golem. Objekti ėshtė 2860 m2 i ndėrtuar dhe sipėrfaqja e pronės ėshtė 1326 m2. Fakti ėshtė 1520...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5