Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .
Apartamentet ndodhen prene hotel Butrintit,4 minuta nga deti ne kembe....