Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: CSDC Durres; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shpallje Thirrje pėr Ekspert

  Thirrje pėr Ekspert nė kuadėr tė projektit ” Rritja e njohurive dhe lehtėsimi i procesit tė punėsimit te tė rinjtė nė zonat rurale tė Bashkisė Durrės “, mbėshtetur nga Programi Rajonal pėr...
 2. Durres, shpallje Thirrje pėr Ekspert Intershipi

  Thirrje pėr Ekspert Intershipi nė kuadėr tė projektit ” Rritja e njohurive dhe lehtėsimi i procesit tė punėsimit te tė rinjtė nė zonat rurale tė Bashkisė Durrės “, mbėshtetur nga Programi Rajonal...
 3. Durres, shpallje Thirrje pėr Ekspert

  Thirrje pėr Ekspert pėr KAMPIN E PUNĖS nė kuadėr tė projektit ” Rritja e njohurive dhe lehtėsimi i procesit tė punėsimit te tė rinjtė nė zonat rurale tė Bashkisė Durrės “, mbėshtetur nga Programi...
 4. Durres, Thirrje pėr kuotim pėr shėrbime dhe produkte pėr t’u kontraktuar pėr muajt Korrik 2019-Janar 2020

  Qendra e Zhvillimit tė Shoqėrisė Civile (CSDC) Durrės ėshtė hapur nė Nėntor 2001, si njė projekt i pėrbashkėt i OSBE Prezenca nė Shqipėri dhe Organizatės Hollandeze pėr Zhvillim (SNV).
  Qendra e...
 5. Durres, shpallje Thirrje pėr 2 korespondent lokal

  Prezantimi
  Qendra CSDC Durrės u hap nė nėntor 2001 si njė projekt i pėrbashkėt i Prezencės sė OSBE-sė nė Shqipėri dhe Organizatės Holandeze pėr Zhvillim (SNV).
  CSDC Durrės promovon dhe mbėshtet...
 6. Durres, shpallje Thirrje pėr njė Lehtėsues Grupi nė kuadėr tė projektit “Forc

  Qendra CSDC Durrės u hap nė nėntor 2001 si njė projekt i pėrbashkėt i Prezencės sė OSBE-sė nė Shqipėri dhe Organizatės Holandeze pėr Zhvillim (SNV).
  CSDC Durrės promovon dhe mbėshtet zhvillimin e...
 7. Shtyhet thirrja deri ne date 5 Nentor Durres, Thirrje pėr Trajnerė/Ekspertė

  Thirrje pėr Trajnerė/Ekspertė
  pėr


  PROGRAMI I HULUMTIMIT DHE ADVOKIMIT NĖ KOMUNITETET RURALE
  nė kuadėr tė projektit


  "Forcimi i demokracisė rurale pėrmes hulumtimit dhe avokimit tė...
 8. Durres, ofroj vend pune part time Financier

  Qendra pėr Zhvillimin e Shoqėrisė Civile po kėrkon tė rekrutojė njė Financier me qendėr nė Durrės, Shqipėri.

  LOKACIONI: DURRĖS - SHQIPĖRI
  POZICIONI: FINANCIER
  RAPORTON PĖR: KOORDINATORIN /...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8