Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Muzabar; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kasap

  Ofrohet vend pune kasap,te kete njohuri rreth anatomise se mishit dhe shitjes se produktit ne banak .
  kushte shume te mira pune dhe page e kenaqeshme.
  add:prane qendres Kristal,komuna parisit
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune shitės ne dyqan mishi(kasap)

  Ofrohet vend pune shites ne dyqan mishi
  vetem me eksperience pune,te njohi anatomine e mishit dhe te kete eksperince dhe ne shitje te produktit
  adresa: prane qendres Kristal
  kushte te mira pune...
 3. Tirane, shes Dyqan lulesh natyrale Okazion 9500 euro

  shitet si biznes dyqan lulesh natyrale,biznes rreth 8 vjet ne treg me klientele te garantuar.
  shitet se bashku me te gjitha pajisjet dhe furnizimin qe ndodhet ne dyqan.Ocazion 9500euro...
 4. Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 130 m² 1.000 Euro (Pallatet 1 maji komuna parisit)

  Zona/Rruga : Pallatet 1 maji komuna parisit

  Jepet me qera lokal,i arreduar ,gati per pune.
  add:komuna parisit,prane stadiumit dinamo
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 5. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Ofrohet vend pune shitese ne sektorin e bulmetit,preferohet me eksperience pune.
  orari:09:00-16:00
  mosha e preferuar 20-40 vjec .
  add:mbas qendres Kristal
  kushte te mira pune dhe page e kenaqshme...
 6. Tirane, ofroj vend pune motorrist

  Ofrohet vend pune motorrist ,per produkte mishi.
  Me eksperience pune,korrekt dhe i komunikueshem.


  Albvita Co.
 7. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier, zgarist

  Ofroj vend pune per kuzhinier,orari 12-22
  kryesisht te kete punuar ne zgare
  adresa:mbrapa qendres Kristal
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 8. Tirane, shes bar-kafe Kati 1, 140 m² 320.000 Euro (Pallatet 1 maji ,komuna parisit)

  Zona/Rruga : Pallatet 1 maji ,komuna parisit

  Shitet ambjent biznesi i gatshem per bar kafe ose restorant,70m kati pare dhe 70 m kati nentoke.  Cel. : 0672061007
 9. Tirane, shes Godine 5 Kateshe 220.000 Euro (Babrru qender)

  Zona/Rruga : Babrru qender

  Shitet godine karabina 5 kateshe
  me hipoteke, e legalizuar.

  Cel : 067 20 61 007
 10. Tirane, ofroj vend pune Per shitese ne dyqan lulesh

  ofrohet vend pune per shitese ne dyqan lulesh,te kete eksperience
  add: rr. Medar shtylla ish komuna e parisit
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 11. Tirane, shes Pick-Up Volkswagen Viti 2011, 6.800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner

  Shitet vw caddy 2011 ,145 000 km ,e blere me 0 km tek porsche albania,e perdorur vetem nga nje pronar,1.6...
 12. Tirane, shes Zgare profesionale me gaz 1.100 Euro

  Shitet zgare profesionale italiane me gaz ,e pershtatshme per restorante.

  Cel. : 0672061007
 13. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 20.000 Euro (Medar shtylla ish komuna e parisit)

  Zona/Rruga : Medar shtylla ish komuna e parisit

  Shitet biznes lulesh natyrale
  biznes egzistues prej 10 vitesh ,pune e garantuar
  dyqani i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme+ gjendja e...
 14. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 160 m² 30.000 Euro (Kristal center)

  Zona/Rruga : Kristal center

  Shitet biznesi i gatshem per produkte mishi ose peshku.
  Dyqani i pajisur me kuzhine gatimi ,me dhoma frigoriferike,me pajisje perpunimi mishi,me ekspozitor per...
 15. Tirane, ofroj vend pune Banakiere

  Ofrohet vend pune per banakiere ,turni pare 7-15
  add:komuna parisit pallatet 1 maji,muza bar
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 16. Tirane, ofroj vend pune Kamariere

  Muza bar ofron vend pune per kamariere,turni pareMosha e preferuar 20-30vj

  add:rr.komuna e parisit pallatet 1 maji

  cel:0672061007


  Cel. : 0672061007
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 16