Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Lushnja.Info; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Lushnje, ofroj Klinikė Psikologjike (Lushnje) Pėr tė rritur, fėmijė dhe adoleshentė

  Trajtim pėr tė rritur, fėmijė dhe adoleshentė
  Probleme akademike
  Ērregullime tė sjelljes sė fėmijės
  Vėshtirėsitė nė tė nxėnė
  Ankthi nė shkollė
  Ankthet gjatė natės
  Problemet nė...
 2. KLINIKA PSIKOLOGJIKE LUSHNJE-Pėr tė rritur,Fėmijė & Adoleshent

  Pranė Klinikės Psikologjike,Lushnje do tė gjeni kėto shėrbime:  Trajtim pėr tė rritur, fėmijė dhe adoleshentė
  Probleme akademike
  Ērregullime tė sjelljes sė fėmijės
  Vėshtirėsitė nė tė...
 3. Lushnje, Ofroj Testi joverbal I inteligjences UNIT

  E dini se si mund te masni inteligjencen tuaj?
  Tanime eshte e mundur qe ju te keni para vetes nje raport te detajuar te inteligjences se pergjithshme dhe aftesive mendore te femijeve tuaj, si dhe te...
 4. Lushnje, ofroj Kamera Sigurie Shitje&Instalime Lushnje&Zonen perreth.

  643234
  #Kamera #Sigurie
  #Shitje #Instalim
  #Lushnje #Zona #Perreth

  Na ndiqni ne Facebook!
 5. Lushnje, - Kamera Sigurie Shitje&Instalime Lushnje&Zonen perreth.

  643232
  #Kamera #Sigurie
  #Shitje #Instalim
  #Lushnje #Zona #Perreth

  Na ndiqni ne Facebook!
 6. Lushnje, jap me qera dyqan 30 m² (Vedut Dokollari) Prane gjimnazit "18Tetori"

  Zona/Rruga : Vedut Dokollari, prane gjimnazit "18Tetori"

  Jepet me qera dyqan 30m2.
  (Dyqani eshte ne proces rikostruksioni dhe per pak dite behet disponibel)
  Kordinatat: 40.941379, 19.704254
  ...
 7. Lushnje, nderroj Nderrohet dyqan (prane gjimnazit "jani nushi")

  Zona/Rruga : prane ghimnazit "jani nushi"

  Nderrohet dyqan me 2 kate, k1 30m2, k2 15m2 me objekt tjeter (jo dyqan) magazine,truall, toke etj

  Cel. : 0686088736
 8. Lushnje, shes dyqan Kati 1, 45 m² (prane gjimnazit "jani nushi")

  Zona/Rruga : prane gjimnazit "jani nushi"

  Shitet ose nderrohet me objekt tjeter (jo dyqan) magazine,truall, toke etj

  Cel : 0686088736
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8