Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: dashiskk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, shes Printer LEXMARK + SCANER te dyja 3.000 Leke

    Shes printer lazer LEXMARK A4 dhe SCANER MUSSTEK USB A3 te dyja 3000 leke. Te nje zyre ndizen po kane kohe pa punuar.
  2. Tirane, shes KAMERA SAMSUNG 1.000 Leke

    Shes kamera Samsung me karikues duhet kontrolluar se ka k.ohe pa punuar. Shitet me cmimin e karikuesit.

    Cel. : 0692339657
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2