Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: luis_dr82; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes Rulot Fiat

  Karburanti: Benzin
  Kamjo......: manual

  SHITET RULOT FIAT DUCAT 2.0 BENZINE. ME LETRA TE PRERA DERI NE QERSHOR TE 2020. NE SUPER GJENDJE I PERSHTATSHEM PER 5 PERSONA. ESHTE ME TE GJITHA PAJISJET...
 2. Tepelene, shes kultivator 50.000 Leke

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e kuqe

  Shes freze dore benzine me 8.5 kuaj fuqi. Freza eshte thuajse e re pasi eshte perdorur shume pak. Eshte e pajisur me goma dhe thikat. Frezes mund t'i...
 3. Durres, shes makine Volkswagen passat Viti 2002, 3.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 194000


  Shitet Passat Viti 2002 1.9 TDI Nafte. DI te kuqe. Me klime dhe bagazhier me 6...
 4. Tirane, shes makine Toyota yaris Viti 2001, 2500 Euro i diiskutueshem

  Karburanti: Benzin+Gas
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner

  Shes makine Toyota yaris 1.4 benzine+gas. Viti prodhimit 2001. Taksat te paguara deri ne 26 qershor...
 5. OKAZION!!!! Tirane, shes dyqan duplex me hipotek,siperfaqe 40 m², Kati I, Cmimi 30.000 Euro

  OKAZION!!!! NE RRUGEN GJERGJ ELEZ ALIA (PRANE RRUGES TEODOR KEKO), SHITET DYQAN DUPLEX ME SIPERFAQE 40m katrore hapsire boshe (28m kati I + 12m kati II) I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E...
 6. Tirane, shes Biēikletė triēikėl 3000 mijė lekė tė reja

  Shes biēikletė triēikėl pėr fėmijė tė moshės 1 deri nė 4 vjeē. Shumė pak e pėrdorur dhe nė gjendje shumė tė mirė. Biēikleta ėshtė e blerė nė Greqi. Shitet pėr arsye mos pėrdorimi.
  Cmimi 3000 mijė...
 7. Tirane, shes bateri te re Samsung S4 500 leke (te reja)

  Shes bateri SAMSUNG S4 te re (cope 1), te pa perdorur,ne kuti,me ēmime okazion, 500 leke te reja.
  Cel: 0699655770
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7