Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Roland BICI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes makine Renault CLIO Viti 2003, 1.790 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e hapur
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 66


  Shes RENO CLIO 1.5. Nafte, 4 dyer, me dokumenta shqiptare , dogane e paguar, taksa kualidim dhe...
 2. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 64.900 Euro (Rr. Barrikadave)

  Shes Apartamente 1+1,aneks , ballkon me shikim nga Rruga e Barrikadave , zona rr. Barrikadave,
  perball Hotel "ARELA" kati i dyte , me pamje lindje perendim , 10 m nga " Rr. e barrikadave "
  ...
 3. Tirane,Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash 50 Euro

  Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash, per arsye te mos perdorimit,

  Cel : 0684454146
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3