Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: connectel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesuese shitjesh VODAFONE

  Kerkoj staff per pozicion perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone ne Tirane. Kerkohet nga kandidatet te kene mbaruar Bachelor.Te interesuarit te dergoje CV ne adresen email; cv.connectel@gmail.com...
 2. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesuese Shitjesh

  Ofroj vend pune si perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone ne Tirane. Kerkohet nga kandidatet te kene mbaruar Bachelor.

  Te interesuarit te dergoje CV ne adresen email; cv.connectel@gmail.com dhe...
 3. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesuese shitjesh Vodafone

  Ofroj vend pune si perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone ne Koder Kamez Tirane. Kerkohet nga kandidatet te kene mbaruar Bachelor.

  Te interesuarit te dergoje CV ne adresen email;...
 4. Elbasan, ofroj vend pune Perfaqesuese Shitjesh

  Ofroj vend pune si perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone ne Elbasan. Kerkohet nga kandidatet te kene mbaruar Bachelor.

  Te interesuarit te dergoje CV ne adresen email; cv.connectel@gmail.com dhe...
 5. Durres, ofroj vend pune perfaqesuese shitjesh

  Ofroj vend pune si perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone pozicioni eshte me dy turne.

  Te interesuarit duhet te kene;

  - mbaruar Bachelor

  Ju lutem dergoni CV tuaja ne adresen e email...
 6. Elbasan, ofroj vend pune perfaqesuese shitjesh

  Kerkojme te punesojme Perfaqesuese Shitjesh ne dyqan Vodafone, te interesuarit;

  - te kene mbaruar Bachelor
  - puna eshte me 2 turne
  - nuk kerkojme eksperience te meparshme

  Te interesuarit te...
 7. Durres, ofroj vend pune Perfaqesuese shitjesh

  Kerkoj te punesoj perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen cv.connectel@gmail.com.

  Puna e ofruar eshte me dy turne kerkohet te kene mbaruar...
 8. Durres, ofroj vend pune Perfaqesuese Shitjesh

  Kerkoj te punesoj perfaqesuese shitjesh ne dyqan Vodafone Durres. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresem e email: cv.connectel@gmail.com deri ne daten 30.04.2018.

  Te interesuarit duhet...
 9. Fier, ofroj vend pune perfaqesuese shitjesh

  Kerkojme perfaqesuese shitjesh per te punuar ne dyqan Vodafone ne Fier. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen tone te email-it cv.connectel@gmail.com.

  Cel. : cv.connectel@gmail.com
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9