Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: narditr; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes LG Touch screen LG K3 1.500 Leke

  Shitet Touch screen LG K3 e blere nepermjet AliExpress, por nuk e kam perdorur sepse kur erdhi produkti, humbi celulari. Per info me te detajuar kliko tek linku:...
 2. Qyteti Studenti, Tirane, jap me qera garsonier 1+1+BLK Kati 2, 45 m² 14.000 Leke (Gramoz Pashko)

  Zona/Rruga: Qyteti Studenti/Gramoz Pashko

  Jepen me qera dy dhoma te mobiluara, kati dyte, linje interneti, me ballkon.
  Adresa: Qyteti Studenti, Rr. Gramoz Pashko.
  Cel. 0682152434

  Cel. :...
 3. Kavaje, shes toke bujqesore 44.120 m² 8 Euro/m2

  Shitet toke bujqesore me ēertifikate pronesie te trasheguar, shume afer qytetit te Kavajes.
  Eshte ne forme te rregullt 551 m X 80 m dmth siperfaqja 44120 m2
  Shitet dhe e ndare ne dy pjese afersisht...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3