Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: UK & GERMANY office; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 60 m² 18.000 Leke (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Jap apartament me qera, 1+1+ballkon, 60m2, kati i 6 me ashensor,pjeserisht i mobiluar.
  Apartamenti ndodhet ne rrugen "Astrit Losha", Unaza e Re.
  Ēmimi 18000 leke.
  Tel...
 2. Tirane, kerkohet part time punonjese

  Kerkohet nje punonjes/e per shperndarje kartevizitash.
  Te jete i/e shkathet, i/e komunikueshme dhe korrekte ne pune.
  Orari i punes 09-13.
  Paga e kenaqeshme.

  Per me shume informacion...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time Asistente

  Uk & Germany office
  Kerkon te punesoje nje asistente zyre.
  Te kete mbaruar studimet e larta ( preferohet ne degen anglisht)
  Te jete e shkathet, fleksibel, bashkepunuese dhe korrekte.
  Per me shume...
 4. Tirane, ofroj vend pune asistente zyre

  Uk & Germany office
  Kerkon te punesoje nje asistente zyre.
  Te kete mbaruar studimet e larta ( preferohet ne degen anglisht)
  Te jete e shkathet, fleksibel, bashkepunuese dhe korrekte.
  Per me shume...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4