Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: "LIQENI VII"sha; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Hidroteknik si Drejtues Teknik

  Kerkohet Inxhinier Hidroteknik si Drejtues Teknik ne Licence.

  Te interesuarit ju lutem te nisin numrin e kontaktit ne: hr@liqeni7.al
 2. Tirane, ofroj vend pune Shofer Kamioni

  Ofroj vend pune Shofer Kamioni
  Kriteret:
  - Te kete leje drejtimi kategoria CE
  - Te disponoje CAP
  - Te kete eksperience te meparshme me mjetet e renda dhe kamione vetshkarkues
  - Te kete Etike...
 3. Tirane, ofroj vend pune Drejtues Teknik Topograf/Markshajder ne Licence

  Kerkohet Inxhinier Topograf/Markshajder si Drejtues Teknik ne Licence.

  Te interesuarit ju lutem te nisin numrin e kontaktit ne: hr@liqeni7.al
 4. Tirane, ofroj vend pune Jurist Prokurimesh

  • Pershkrimi i pozicionit

  Qėllimi i pozicionit ėshtė ndjekja e procedurave te prokurimit te publikuara nga APP, te ofertimit nga shoqeria ne procedurat e interesuara, te pergatitjes te dosjeve...
 5. Tirane, ofroj vend pune Shofer Kamioni

  Ofroj vend pune Shofer Kamioni

  Kriteret:
  - Te kete leje drejtimi kategoria CE
  - Te disponoje CAP
  - Te kete eksperience te meparshme me mjetet e renda dhe kamione vetshkarkues
  - Te kete Etike...
 6. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Zbatimi

  Inxhinieri i Zbatimit eshte pergjegjes per organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike si dhe grafikun e miratuar deri ne fazen e...
 7. Tirane, ofroj vend pune Manovrator

  Ofroj vend pune Manovrator(eskavatorist/fadromist)

  Kriteret dhe Kualifikimet:

  1. Te jene te pajisur me deshmi te Aftesise Profesionale.
  2. Te kete mbi 2 vjet eksperience ne kete fushe.
  3....
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7