Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Xhorxhia; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Agjent Pronash

  JE NE KERKIM TE NJE PUNE ???


  Vende te lira pune ne pozicionin e agjentit te pronave.
  Mundesi e shkelqyer karriere ne fushen e pronave.
  Ne jemi kompania me performancen me te larte ne tregun...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjensi turistike

  Billionaire Travel kompania e udhetimeve turistike , kerkon punojnse per agjennsi.
  Te kete eksperience pune , njohje te mire te gjuhes Angleze dhe te programeve turistike.
  Kontaktoni ne nr : ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxhues i Rrjeteve sociale Dhe Designer

  Kerkohet , punonjese per Marketing dhe menaxhim te rrjeteve sociale dhe graphic designer.
  Me eksperience pune.

  Cel : 0698737417| 0696060601
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3