Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Your Education Key; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte Recepsioniste

  Qendra e Kurseve dhe Agjensia per studime jashte vendit Your Education Key, ofron vend pune Recepsioniste.

  Kerkesat:  Te keni perfunduar studimet Bachelor
  Njohuri ne gjuhen Angleze...
 2. Tirane, ofroj vend pune Mesues ne Gjuhen Angleze

  Your Education Key, ofron vend pune Full-Time per mesuese te gjuhes angleze.

  Kerkesat:  Te kete perfunduar studimet Master me rezultate te larta
  Te kete eksperience ne...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese gjermanishte

  Your Education Key, ofron vende pune Part Time pėr mėsuese tė gjuhės gjermane.

  Kriteret:


  Tė ketė eksperiencė nė mėsimdhėnie
  Tė kete pėrfunduar studimet Master.

  Tė interesuarit tė...
 4. Tirane, ofroj vend pune part time pėr mėsuese tė gjuhės italiane

  Your Education Key, ofron vende pune Part Time pėr mėsuese tė gjuhės italiane.

  Kriteret:  Tė ketė eksperiencė nė mėsimdhėnie
  Tė kete pėrfunduar studimet Master.
 5. Tirane, ofroj vend pune part time Part Time (paradite) pėr mėsuese tė gjuhės angleze.

  Your Education Key, ofron vende pune Part Time (paradite) pėr mėsuese tė gjuhės angleze.

  Kriteret:  Tė ketė eksperiencė nė mėsimdhėnie
  Tė kete pėrfunduar studimet Master
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5