Zona/Rruga : Unaza e Re prane Vila L

Super Apartament 1+1 ,250 Euro/ muaji

-Apartament i ri
-i arreduar me cdo gje te re dhe bashkohore
-i pabanuar me pare
Apartamenti ndodhet ne kt.4 te...