Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: klodi01; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 115 m2 77,000 Euro (Rr. Dritan Hoxha, Laprake)

  Zona/Rruga : Rr. Dritan Hoxha, Laprake

  Shitet apartament modern dhe i pozicionuar ne nje vend shume te mire, tek kullat Hawai. Apartamenti ndodhet shume prane me rrugen, me urbanet, spitalet dhe...
 2. Tirane, shes Smartphone Lenovo Tab 3 me ekran 8 inch 11000 leke

  Shes Lenovo Tab 3 modeli 8 inch, eshte i ri sapo blere ne gjendje shume te mire. Tab lidhet me wifi, ka shume programe per femijet tuaj, ne menyre qe te jete lehtesisht imperdoreshem nga ata, me...
 3. Tirane, okazion Aparat Fotografik Sony 10.000 Leke

  Shes aparat fotografik sony per arsye emigrimi pasi nuk me nevojitet me. Cmimi 10,000 leke te reja I diskutueshem. Aparati eshte ne gjendje shume te mire, me autofocus, dhe kabellin per play ne TV....
 4. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 100 m² (rr. xhon kenedi prane Kodres se Diellit) 550 eur/muaj + garazh

  Zona/Rruga : Rr. Xhon kenedi prane Kodres se Diellit

  Apartament i mobiluar totalisht me elektroshtepiake, ngrohje me kaldaje me pellet, kondicionim qendror, me 2 banja dhe 2 ballkone, me mobilim...
 5. Tirane, shes Okazion dhome gjumi per femije 19,000 lek

  Okazion shes per arsye emigrimi dhome gjumi per femije te kompletuar, krevat tek i gjere, Dollap 2m me 2m, tavoline studimi dhe dollapet bashke me karriken. Vetem 19000 lek te reja.

  Cel. :...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 104 m² 1030 eur/m2 + 2 garazhe (rr. xhon kenedi kopshti botanik)

  Zona/Rruga : rr. xhon kenedi prane Kodres se Diellit, ne krahe te kopshtit Botanik

  Shes apartament 104m2, 2 dhoma gjumi, sallon, 2 tualete me dritare te medha, dhe 2 garazhe. Ap. Kati 2, me...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6