Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Future Home Opportunity +; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 17 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 103 m² 57.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut pranė bar My Place. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit:103.1m2 • Kati i 4 banim • Orientim...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 119 m² 80.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Shefqet Kuka. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit:119m2 • Kati i 2 banim • Orientim veri-lindje • Me hipotek...
 3. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 178 m² 500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Jepet me qera, Ambjent, Fresku Informacion mbi ambjentin: I pozicionuar nė katin e 0 me sipėrfaqe 178m2 dhe ambjent i jashtėm i shftytėzueshėm 50m2. Ambjenti disponon: •...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 132 m² 66.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit:132m2 • Kati i 1 banim • Orientim jug-lindje • Me hipotek...
 5. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 113 m² 65.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Dajtit, tek Lugano.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka...
 6. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 68 m² 28.560 (Durres)

  Zona/Rruga : Durres

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 nė Durrės nė afėrsi tė hotel Florida ose hotel Adriatikut. Mė tepėr informacione: • Sipėrfaqe e apartamenteve duke filluar nga : 68m2 /...
 7. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 44 m² 220.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet ambjent biznesi nė rrugėn e Dibrės nė zonė tė preferuar dhe buzė rruge. Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė katin 0 dhe i pajisur me dokumentacion tė rregullt...
 8. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 67 m² 38.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Thesarit pranė Hippo Market. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 67.8 m2 • Kati i 5 banim • Orientim...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 115 m² 300 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Muhamet Deliu. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 115m2 • Kati i 3 banim • Orientim lindje • Me...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 92 m² 45.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Muhamet Deliu. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit:92.8m2 • Kati i 1 banim • Orientim perėndim • Nė proces...
 11. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 75 m² 48.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut pranė Restorant Freskut. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 75 m2 • Kati i 2 banim • Orientim lindje • Me hipotek...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 99 m² 54.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 99 m2 • Kati i 3 banim • Orientim jug-lindje • Nė...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 99 m² 54.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 99 m2 • Kati i 2 banim • Orientim jug-lindje • Nė...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 98 m² 54.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit:98m2 • Kati i 3 banim • Orientim jug-lindje • Nė...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 105 m² 57.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 105 m2 • Kati i 3 banim • Orientim jug-lindje • Nė...
 16. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 78 m² 43.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • Kati i 3 banim • Orientim jug-lindje • Nė...
 17. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 71 m² 32.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Thesarit. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 71.6 m2 • Kati i 2 banim • Orientim perėndim • Nė proces...
 18. Tirane, shes truall 10.000 m² 450.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet tokė nė Fresk nė rrugėn e Dajtit. • Me sipėrfaqe totale prej 10000 m2 . • E pajisur me ēertifikatė pronėsie. • Toka ėshtė e pėrshtatshme pėr agroturizėm, ndėrtime dhe...
 19. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 100 m² 345 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Porcelanit nė rrugėn Xhanfize Keko. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 100 m2 • Kati i 7 banim • Orientim lindje •...
 20. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 58.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Shefqet Kuka.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 21. Berat, jap me qera Vile 5+1+BLK Kati 2, 300 m² 700 Euro (Berat)

  Zona/Rruga : Berat

  Jepet me qera Vilė nė Berat nė afėrsi tė Kalasė. Informacion mbi pronėn : • Sipėrfaqa e truallit: 300 m2 • Sipėrfaqa e ndėrtimit: 200 m2 • Strukturė 2-katėshe • Orientim...
 22. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 100 m² 250 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Shefqet Kuka. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 100 m2 • Kati i 1 banim • Orientim perėndim • I...
 23. Tirane, shes shtepi 2+1+BLK Kati 1, 220 m² 100.000 Euro (Tufine)

  Zona/Rruga : Tufine

  Shitet shtėpi nė zonėn e Tufinės nė rrugėn Myslym Keta. Informacion mbi pronėn : • Sipėrfaqa e truallit: 220 m2 • Sipėrfaqa e ndėrtimit: 100 m2 • Strukturė 1-katėshe • Orientim...
 24. Sarande, shes vile 2+1+BLK Kati 1, 220 m² 350.000 Euro (Sarande)

  Zona/Rruga : Sarande

  Shitet shtėpi + ambjent biznesi (furrė buke) nė Sarandė. Informacion mbi pronėn : • Sipėrfaqa e truallit: 280 m2 • Sipėrfaqa e ndėrtimit: 220 m2 • Strukturė 2-katėshe •...
 25. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 300 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Porcelanit tek Xhamia Xhura.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m² 65.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 164 m² 155.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ndodhet tek Fresku nė rrugėn e Teleferikut. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 101 m2 • Verandė 63m2 • Kati i 4 banim • Orientim...
 28. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 128 m² 85.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ndodhet tek Fresku nė rrugėn Dalip Topi. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 128 m2 • Kati i 4 banim • Orientim jug-lindje-perėndim • Nė...
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 130 m² 350 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Apartamenti ndodhet nė rrugėn e Dibrės. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 130 m2 • Kati i 4 banim • Orientim perėndim • I pajisur me ēertifikatė...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 130 m² 80.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ndodhet tek Fresku nė rrugėn Shefqet Kuka. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqa e apartamentit: 130 m2 • Kati i 5 banim • Orientim perėndim • I pajisur me...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 491
Faqja 1 nga 17 1 2 3 4