Shitet banesė private nė lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipėrfaqa totale e objektit ėshtė 200 m² nga e cila 132 m² i zė banesa dhe 68 m² oborrė. Ėshtė e organizuar nė mėnyrė tė tillė : 2 dhoma gjumi,...