Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Nurse Express; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune part time Laborant/e i larte imazherie

  Klinika mjekesore 'Komuna Parisit' ne kuader te zgjerimit te stafit te saj kerkon :

  Laborant te larte imazherie

  Kriteret per aplikim :

  - Diplome...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time RECEPSIONISTE

  Klinika mjekesore 'Komuna Parisit' kerkon urgjentisht staf per pozicionin:

  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time INFERMIER/E

  Klinika mjekesore Komuna Parisit ne kuader te zgjerimit te stafit dhe sherbimeve te saj kerkon urgjentisht:

  INFERMIER/E TE PERGJITHSHEM PER...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3