Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Studio-Ligjore; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Studio LIGJORE - Ofron AVOKAT per ceshtje penale, civile, familiare, te te gjitha llojeve

  Studio LIGJORE

  Ofron avokat / konsulence ligjore dhe perfaqesim ne gjykate per ceshtje penale, civile, administrative, familjare, tregtare, si me poshte:


  Ofrojme avokat per ceshtje...
 2. Studio LIGJORE - Ofron AVOKAT per ceshte penale, civile, familiare, te te gjitha llojeve

  Studio LIGJORE

  Ofron avokat / konsulence ligjore dhe perfaqesim ne gjykate per ceshtje penale, civile, administrative, familjare, tregtare, si me poshte:


  Ofrojme avokat per ceshtje...
 3. Kerkohet nje Asistente ose Avokat/e

  Studio jone Ligjore,
  po kerkon nje asistent/e apo avokat/e edhe pa eksperience, me qellim per ta angazhuar ne ceshtje te ndryshme gjyqesore te kesaj Studioje.

  Personat e interesuar mund te...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3