Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Unipress shpk; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune DJ

  +2 Radio kėrkon tė punėsojė teknik pulti (DJ) me kushtet e punės si vijojnė:

  -Tė jetė i gatshėm tė punojė me orar tė plotė (8 orė).
  -Tė ketė eksperiencė pune mė shumė se 2 vite.
  -Tė jetė banor...
 2. Tirane, ofroj vend pune Specialist te marredhenieve me publikun

  Qėllimi i Pozicionit: Tė ndihmojė kompaninė pėr tė promovuar produkte, informacione dhe aktivitete. Me anė tė shkrimeve, fotove, videove, tė promovimit dhe manaxhimit nė web tė rrisė audience on line...
 3. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Pėrshkrimi mbi profilin e shoqerise :

  Abissnet eshte shoqeria e dyte me e madhe ne vend qe kryen veprimtarinė e saj nė fushėn e telekomunikacionit, duke ofruar shėrbime tė internetit ,televizionit...
 4. Tirane, ofroj vend pune Arkitekt

  Kualifikime/ Kėrkesa:
  · Te kete perfunduar me rezultate te shkelqyera Fakultetin e Arkitektures.

  · Te kete experience pune 2-3 vjet ne profesionin e Arkitektit.

  · Te njohe shume mire...
 5. Tirane, ofroj vend pune Designer

  Titulli : Designer

  Qėllimi i Pozicionit: Tė plotėsojė nevojat pėr dizanjime grafike tė kompanisė.

  Pėrshkrimi i punės:


  Kryen prodhimin e reklamave, koopertinave tė librave, modeleve...
 6. Tirane, ofroj vend pune Financier

  Kompania "Unipress" lider ne fushen mediatike, e perfaqesuar me nje nga gazetat me te medha ne vend, gazeta "Shekulli", Revista Bota ne vitin "2017" dhe Botimet "Max",
  ofron vend pune si “Financier...
 7. Tirane, kerkojme Specialist tė Mediave dhe platformave sociale

  Unipress sh.p.k., kompania e suksesshme e medias sė shkruar sė gazetės “Shekulli”, librave Max, revista “Bota nė vitin....” kėrkon:

  Titulli : Specialist tė Mediave dhe platformave sociale
  ...
 8. Tirane, ofroj vend pune Specialist marketing

  Shoqeria "Unipress" sh.p.k. shpall postin vakant tė punės Specialist marketing:

  Titulli : Specialist marketing

  Qėllimi i Pozicionit: Harton, pėrpilon dhe zbaton programet e marketingut,...
 9. Tirane, ofroj vend pune Spikere/Prezantues

  Unipress sh.p.k. ofron vende pune vakante si:

  · Spikere/Prezantues


  Kriteret qė duhet tė plotėsohen:
  Ų Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė pėr gazetari me rezultate tė mira.
  Ų Tė...
 10. Tirane, ofroj vend pune Menaxher shitje

  Shoqėria "Unipress sh.p.k." shpall postin vakant tė punės Menaxher shitje:

  Titulli : Menaxher shitje

  Qėllimi i Pozicionit: Gjen, ndjek dhe merret me shitjen, duke sugjeruar ndryshime dhe...
 11. Tirane, ofroj vend pune Shofer- Menaxher shitjesh

  Shoqeria “Unipress” ofron nje vend pune si Shofer.

  Kandidati duhet te plotesoje kerkesat si me poshte:

  Te kete aftesi shume te mira organizative.
  Te zoteroje patente te klasit B.
  Te jete...
 12. Tirane, ofroj vend pune Arketare

  Shoqeria "Unipress" sh.p.k lider ne fushen e shtypit te shkruar ofron vend pune si "Arketare".

  Kandidatet duhet te kene eksperienca te meparshme te suksesshme dhe me kerkesat si me poshte:

  Te...
 13. Tirane, ofroj vend pune Perkthyes i gjuhes angleze

  Shoqeria "Unipress" sh.p.k., lider ne treg ne botimin e gazetave, revistave dhe librave ofron vendin vakant te punes, si me poshte:

  Pėrkthyese e Gjuhės Angleze

  - Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e...
 14. Tirane, ofroj vend pune Menaxher shitje ne dyqan

  Kompania “UNIPress” sh.p.k. kerkon te punesoje nje menaxhere shitje ne dyqan me kriteret e meposhtme:

  Menaxhere shitje ne dyqan

  Kriteret qė duhet tė plotėsohen:
  Ų Tė ketė pėrfunduar arsimin...
 15. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere shitjesh libri

  Kompania “Unipress shpk” qė realizon: Gazeta Shekulli, , Botimet Max dhe Revista “Bota Nė Vitin 2016” kerkon Menaxhere shitjesh libri.

  Kandidatet duhet te permbushin kerkesat si me poshte:

  ...
 16. Tirane, ofroj vend pune Gazetar/e

  Kompania "Unipress shpk" qė realizon: Gazeta Shekulli, , Botimet Max, Revista “Bota Nė Vitin 2016“ kerkon gazetar/e.

  Kandidatet duhet te plotesojne kerkesat si me poshte:

  Te kete perfunduar ose...
 17. Tirane, ofroj vend pune Faqoses

  Kompania “Unipress shpk” qė realizon: Gazeta Shekulli, Botimet Max, Revista “Bota Nė Vitin 2016” kerkon faqoses.

  Kandidatet duhet te permbushin kerkesat si me poshte:

  • Te kete perfunduar...
 18. Tirane, ofroj vend pune DESIGNER

  Kompania “UNIPress” sh.p.k., lider nė fushėn mediatike, e pėrfaqėsuar me njė nga gazetat mė tė mėdha nė vend, gazeta “Shekulli”, Revista Bota nė vitin 2016 dhe Botime Max, ofron vende pune vakante si...
 19. Tirane, ofroj vend pune Menaxher marketingu

  Kompania “UNIPress” sh.p.k., lider nė fushėn mediatike, e pėrfaqėsuar me njė nga gazetat mė tė mėdha nė vend, gazeta “Shekulli”, Revista Bota nė vitin 2016 dhe Botime Max, ofron vende pune vakante...
 20. Tirane, ofroj vend pune nė pozicionin e WEMASTER-it

  Kampania "Unipress" sh.p.k. ka shpallur tė lirė vendin vakant tė punės nė pozicionin e WEMASTER-it.

  Kandidati duhet tė plotėsojė kėto kritere:

  1.Tė dijė tė kryejė menaxhimin e serverave Web nė...
 21. Tirane, ofroj vend pune Shofer- Menaxher shitjesh

  Shoqeria “B1 Advertising” ofron nje vend pune si Shofer-Menaxher shitjesh.

  Kandidati duhet te plotesoje kerkesat si me poshte:

  Te kete aftesi shume te mira organizative.
  Te zoteroje patente te...
 22. Tirane, ofroj vend pune audit i brendshem

  Kompania "Unipress" lider ne fushen e shtypit te shkruar, e perfaqesuar me nje nga gazetat me te medha ne vend, gazeta "Shekulli", Revista Bota ne vitin "2016" dhe Botimet "Max", ofron vend pune si...
 23. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Burimeve Njerezore

  Kompania “UNIPress” sh.p.k., lider nė fushėn mediatike, e pėrfaqėsuar me njė nga gazetat mė tė mėdha nė vend, gazeta “Shekulli”, Revista Bota nė vitin 2016 dhe Botime Max, ofron vende pune vakante si...
 24. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompania “UNIPress” sh.p.k., lider nė fushėn mediatike, e pėrfaqėsuar me njė nga gazetat mė tė mėdha nė vend, gazeta “Shekulli”, Revista Bota nė vitin 2016 dhe Botime Max, ofron vende pune vakante si...
 25. Tirane, ofroj vend pune Kryeredaktor i sektorit Online te Gazetes Shekulli

  Kompania "Unipress shpk" qė realizon:Gazeta Shekulli, Botimet Max, Revista “Bota Nė Vitin 2016“ kerkon Kryeredaktor Online.

  Kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme:

  Te njohe dhe te...
 26. Tirane, ofroj vend pune Shefe Finance

  Kompania "Unipress" lider nė fushėn e shtypit tė shkruar, e pėrfaqėsuar me njė nga gazetat mė tė medha nė vend, gazetėn "Shekulli", Revisten Bota nė vitin "2015" dhe Botimet "Max", ofron vend pune...
 27. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitje Reklame

  Kompania “Unipress shpk” kėrkon tė punėsoj “Agjent Shitjesh Reklame” per Web e Gazetes Shekulli.

  Kandidatėt duhet tė plotėsojnė kriteret e mėposhtme:


  Tė ketė mbaruar arsimin e lartė.
  ...
 28. Kompania "UNIPress" kerkon te punesoj Agjent Shitjesh Reklame ne Durres dhe Elbasan

  Kompania “Unipress shpk” qė realizon: Gazeta Shekulli, Gazeta Sporti Shqiptar, Botimet Max, Revista “Bota nė Vitin 2014” kėrkon tė punėsoj “Agjent Shitjesh Reklame” nė Durrės dhe Elbasan.
  Kandidatėt...
 29. Tirane, ofroj vend pune Manaxhere Projekti

  Kompania "Unipress shpk" qė realizon: Gazeta Shekulli, Gazeta Sporti Shqiptar, Botimet Max, Revista “Bota Nė Vitin 2014“ kerkon Manaxhere Projekti.

  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret si me...
 30. Tirane, ofroj vend pune Makroeditor Jete

  Kompania "Unipress shpk" qė realizon: Gazeta Shekulli, Gazeta Sporti Shqiptar, Botimet Max, Revista “Bota Nė Vitin 2014“ kerkon Makroeditor te Rubrikes Jete.

  Kandidatet duhet te permbushin...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 34
Faqja 1 nga 2 1 2