kėrko:

Type: Posts; User: Gold Future 2003; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune part time Mesuese te gjuhes gjermane, frenge, greke dhe spanjolle

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future"Durres
  kerkon mesues te gjuhes frenge, greke, spanjolle dhe gjermane me orar part time.

  Te interesuarit te dergojne nje cv ne adresen e e- mailit:...
 2. Tirane dhe Durres.Instituti i gjuheve te huaja" Gold Future " ofron kurse ne gjuhen angleze,italiane,gjermane,frenge,greke

  📱Tirane : 067 37 49 094 📞☏☎Durres :067 23 52 259
  📝Instituti i gjuheve tė huaja ‘’Gold Future’’ ju fton qė tė regjistroheni nė njė nga gjuhėt e mėposhtme:
  • Anglisht 🇺🇸 🇬🇧• Italisht 🇮🇹• Gjermanisht...
 3. Durres, ofroj vend pune part time Mesuese e gjuhes spanjolle

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesuese te gjuhes spanjolle ne degen ne Durres.Puna eshte part time.Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e -mailit :...
 4. Durres, kerkohet sekretare/mesuese me kohe te plote

  Instituti i gjuheve te huaja Gold Future Durres, kerkon sekretare me kohe te plote te kete studjuar per gjuhen angleze, ose gjermane.
  Te jete korrekte dhe bashkepunuese dhe e disponueshme me oraret...
 5. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 163 m² 300 eur (Tek Fresku,rruga e thesarit)

  Zona/Rruga : Tek Fresku, rruga e thesarit

  Jepet me qera,nje dyqan ne rrugen Muhamet Deliu mbi Freskun,
  dyqani ndodhet buze rruge, dhe ka nje siperfaqe 163 m2 ,
  e pershtatshme per aktivitete te...
 6. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 163 m² 300 Euro (Tek Fresku, rruga e thesarit mbi Big Market)

  Zona/Rruga : Tek Fresku, rruga e thesarit mbi Big Market

  Jepet me qera dyqan me siperfaqe 163 m2, ne pallat buze rruge tek Fresku.Dyqani eshte i shtruar me parket ,ne pallat te ri, kati 0 dhe i...
 7. Tirane, ofroj vend pune Mesuese e gjuhes gjermane

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" per shkak te nevojave te shtimit te stafit,kerkon mesuese te gjuhes gjermane.Te jete korrekte dhe bashkepunuese ne pune si dhe e disponueshme me...
 8. Tirane, ofroj vend pune Mesuese te gjuhes Italiane

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesues te gjuhes italiane dega Tirane.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e mailit :goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
 9. Durres, ofroj vend pune part time Mesuese e gjuhes gjermane

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesuese te gjuhes gjermane.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e mailit :goldfuture2003@gmail.com ose te telefonojne ne nr tone...
 10. Tirane, ofroj vend pune sekretare/mesuese me kohe te plote

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" ofron vend pune per sekretare/mesuese me kohe te plote.Kandidatet duhet te jene diplomuar per gjuhen angleze ,gjermane ose italjane.Duhet te jene te...
 11. Durres, ofroj vend pune part time Shperndares/e fletpalosjesh

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon vajza ose djem per shperndarje fletpalosjesh.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0672352259 ose te dergojne nje e mail ne adresen tone...
 12. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese e gjuhes Suedeze

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesuese te gjuhes suedeze.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen tone te e mailit :goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
 13. Tirane, kerkohet part time Promocione

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future"kerkon vajza dhe djem per promocion( shperndarje fletepalosjesh).Te interesuarit te cojne e mail ne goldfuture2003@gmail.com ose te telefonoj ne nr...
 14. Tirane dhe Durres,qendra e gjuheve "Gold Future" ofron kurse gjuhe anglisht,gjermanisht,italisht,frengjisht,greqisht

  Anglisht,italisht,gjermanisht,greqisht,spanjisht,frengjisht.

  -Cmimet me te lira ne vend
  -Kursi i kompjuterit perfshihet falas ne pagese
  -Diplome qe njihet brenda dhe jashte vendit
  -Pedagoge te...
 15. Durres, ofroj vend pune Mesuese e gjuhes angleze

  Kerkohet mesuese e gjuhes angleze me orar te plote.Te jete korrekte dhe pa angazhime,e disponueshme me oraret.Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e-mailit goldfuture2003@gmail.com
 16. Durres, ofroj vend pune part time mesuese e gjuhes italiane,frenge

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future,
  kerkon te punesoj mesuese te gjuhes italiane dhe frenge, Part time,
  te jete korrekte dhe e disponueshme me oraret.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne...
 17. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese e gjuhes greke

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future,kerkon mesuese te gjuhes greke,part time.Te interesuarat te dergojne nje e mail ne adresen goldfuture2003@gmail.com.

  Cel. : 0673749094
 18. Tirane, ofroj vend pune mesuese e gjuhes greke

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future kerkon mesuese te gjuhes greke.Te interesuarat te cojne nje e mail ne adresen goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
 19. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future kerkon mesuese te gjuhes greke.Te interesuarat te cojne nje e mail ne adresen goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 19