Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3
Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: Alb Web
Rubrika: ofroj vende pune 25.03.2013, 14:55
PX: 0
lexuar: 2,687
postuesi Alb Web
Tirane, ofroj vend pune AlbWeb Kerkon Agjent Shitjesh

AlbWeb, Agjensia Web, pjese e nje grupi teknologjie me nje zgjerim te madh, kerkon, agjente per shitjen e faqes se internetit (website) , CMS, E-Commerce e Web Marketing per qytetin e Tiranes.

Eshte...
Rubrika: ofroj vende pune 30.04.2012, 12:09
PX: 0
lexuar: 3,610
postuesi Alb Web
Tirane, ofroj vend pune Operatore Marketingu(Femer)

FIRMA AlbWeb KERKOJME TE PUNESOJME OPERATORE (femer) PER TELEMARKETING PART TIME,TE KETE EKSPERIENCE NE SHITJE ONLINE.

ORARI I PUNES VARJABEL:
9:00 - 13:00 ose 14:00 - 18:00

KUSHTET:
TE NJOHE...
Rubrika: ofroj vende pune 25.11.2011, 11:48
PX: 0
lexuar: 847
postuesi Alb Web
Tirane, ofroj vend pune Web Developer

Kompani Albweb, kerkon te punesoje programues(m/f). Nese e identifikoni veten si nje person kreativ dhe qe kerkon gjithnje me te miren ju lutem na kontaktoni

Detyrat/Pergjegjesite.
Zhvillimi i...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"