Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: BRAND; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, plazh Mali Robit, shes apartament 1+1 Kati 2, 54 m² 27.000 Euro

  Zona/Rruga:PLAZH, mali i robitNeGolem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti,shitet apartament garsoniere e pershtatshme per 1+1+ ballkon i madh, sip.54m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i...
 2. Durres, DOLCE VITA shes apartament 1+1+BLK Kati 4, sip. 60 m² 37.000 Euro (plazh)

  Zona/Rruga : plazh
  SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON
  kati i katert,
  te DOLCE VITA
  E RREGULLUAR DHE E KOMPLETUAR ME ORENDITE E NEVOJSHME,ME KONDICIONER,
  SHITET PER ARSYE EMIGRIMI,

  CMIMI I...
 3. Durres,(plazh, Mali i Robit) shes apartament 2+1+2 ballkone, Kati 3, 74 m²,cmimi 36.500 Euro

  Zona/Rruga : plazh,Golem, Mali i Robit

  Zona/Rruga :PLAZH, mali i robit
  Ne Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti, shitet ap.2+1+2 ballkone+korridor i madh ,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3