970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Andi,durres; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Opel Astra 1.8 Kambio Automatike Viti 2007, 4.500 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=666060&d=1574445055

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 85...
 2. Audi A8 3.7 Gaz-Benzin Viti 2005, 9.500 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=652595&d=1570983970

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 184
  KM..........: 186000...
 3. Opel Meriva 1.6 Kambio Automatike Viti 2006, 3.300 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 177000

  Makina eshte ne gjendje perfekte
  Motorr dhe Kambio Automatike...
 4. Ford Fiesta 1.2 Viti 2009, 4.300 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=663131&d=1573684196

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 74
  KM..........:...
 5. Renault Megane 1.5dci Panoramic Viti 2005, 3.000€ (Targa dhe Siguracion0

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=434934&d=1502178065

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 92KM..........: 175000...
 6. Impiante Gazi BRC, LOVATO, DIGITRONIC, LANDI-RENZO, STAG duke filluar nga 350€

  Impiante Gazi Full Sekuenciale
  -Servis i Licensuar nga QKB per instalimin e impianteve te Gazit.
  -Instalime impiante GAZI te certifikuara dhe te sigurta
  -Servis i autorizuar dhe i certifikuar nga...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6