kėrko:

Type: Posts; User: Klodi.Bili; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shitet Biciklete nga Austria 19.500 lek e diskutuar

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,

  disqe rezistente,
  dopio disqe,
  gomat Eywatire,
  comfortable Light Anti Stab,
  amortizatore EUON,
  rrota para me vaj EUON,
  kompanjol dhe...
 2. Tirane, shes Apple iPhone 5s 12.500 lek i diskutuar

  iPhone 5s i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, me garanci.

  Cmimi 12 500 lek i diskutuar.

  Cel 0675300140
 3. Shitet vile trekateshe ne Korce e pershtashme per zyra ose Hotel 450 000 Euro e diskutuar

  Zona/Rruga : para Bashkise Korce

  Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pershtatshme per zyra ose hotel.

  Ndertesa ka 159 m...
 4. Tirane, shes Videoprojektor ViewSonic PJD 5151 295 Euro

  510662510663Videoprojektor ViewSonic PJD 5151 Resolution : 800(H) x 600(V)
  Brightness (ANSI Lumens) : 3300 lm
  Contrast (Max.) : 22,000:1
  Lamp Hour (Normal / Sleep Mode) : 5000/10000 hrs....
 5. Tirane, shes SSD Kingston 2400 Gb nga Gjermania 95 Euro

  Hard-drive SSD Kingston 240 Gb, i sjelle nga Gjermania ( te rinj, te pa ha hapur ndonjehere, kam disa cop gjendje )

  Model : SV300S37A / 240G ,
  450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim ,

  ...
 6. Hardisqe te rinj nga 30 eur per kompjuter dhe laptop

  Hardisk i ri per kompjuter (kemi disa cop per cdo model), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere:

  500Gb Cmimi 43 eur,
  750 Gb Cmimi 46 eur,
  1Tb Cmimi 52 eur....
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6