Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 33 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 😍 Oferta e dites ☀⛱ Antalya ne EARLY BOOKING 🍒 495 Euro

  😍 Oferta e dites ☀⛱ Antalya ne EARLY BOOKING https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f28/1/16/1f352.png🍒TURAN PRINCE WORLD 5* (hotel fantastik per femije), 495 euro/person!!!
  ✈ Fluturimi...
 2. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Bullgari 🍓👉🎉Oferta Speciale Burgas, Deti i Zi - Bullgari #bullgari 175 Euro

  🍓https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f449.png👉https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f8c/1/16/1f389.png🎉Oferta Speciale Burgas, Deti i Zi - Bullgari...
 3. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 🍓👉🎉Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79 79 Euro

  🍓👉🎉Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79 #corfu #travel #oferta #udhetime#supercmime
  Greqi

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 22.00 tė nje nate mė parė dhe udhėtimi pėr nė Korfuz...
 4. Tirane, ofroj City-tour Greqi 5 Dite Plazh ne #LEFKADA 🌊🌞👒 259 Euro

  5 Dite Plazh ne #LEFKADA 🌊🌞👒
  🌅 Akomodimi ne #hotelLEFKAS 4 Yje ne qender te Lefkades dhe buze detit ⛱🌊
  🔻 Udhetimi do te realizohet 🔻
  ✅ Nisje dt. 23 Korrik ➠ 5 Dite €259
  ✅ Nisje dt. 27 Korrik ➠ 5...
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Plazh nė Rimini, 8 Ditė 549 Euro

  Plazh nė Rimini, 8 Ditė €549


  Ēmimet e dhomave

  Itali
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Malte Plazh nė Maltė, 8 Ditė €599 599 Euro

  Plazh nė Maltė, 8 Ditė €599


  ​Malte

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus pėr nė Aeroportin e Shkupit. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Fluturimi Direkt Shkup - Maltė. Nisja nė orė...
 7. Tirane, ofroj City-tour Kroaci Pranverė nė Dubrovnik, 3 Ditė €99 99 Euro

  KroaciDita e Parė: Nisja nė oren 06:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Ndalesė nė Budva , dreke e...
 8. Tirane, ofroj City-tour Rusi 699 Euro

  Moske: Netėt e Bardha nė Rusi, 6 Ditė €699


  Dita e Parė, 2 Qershor 2018: Nisja me Autobus nga Tirana nė Aeroportin e Tivatit nė Mal tė Zi. Fluturimi direkt Tivat - Shėn Petersburg. Nisja nga...
 9. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Pranvere ne BUDVA - #DUBROVNIK - KOTOR 🌼🌿🌷 79 Euro

  Pranvere ne BUDVA - #DUBROVNIK - KOTOR Nisje dt. 27 Prill ↔ 3 Dite ↔ Cmimi 79€
  Vizitojme: Ulqin, Budva, Dubrovnik, Cavtat, Kotor, ishujt Perast
  Ne Cmim Pėrfshihet:
  ☄ Akomodimi ne...
 10. Tropoje, oferte 2* 🌺VALBONE - Nisje dt.28 Prill 💗 2 Dite 💗 Cmimi 8200 lek🌺 8.200 Leke

  🌺VALBONE - Nisje dt.28 Prill https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6a/1/16/1f497.png💗 2 Dite https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6a/1/16/1f497.png💗 Cmimi 8200 lek🌺
  ⛴ Lundrim per 2...
 11. Tirane, ofroj City-tour Greqi ❣ VETEM 7 VENDE TE LIRA! ❣ 49 Euro

  Fundjava ne Janine - METEORA - Kostur

  VETEM 7 VENDE TE LIRA!
 12. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Tirane 🌻 Oslo €80 80 Euro

  🌹 Linja Direkte.Duke filluar nga 20 qershori #tirana#oslo#fluturimedirekte#oferta#udhetime#supercmime
  Tirane Oslo €80
  -Pėrfshihet nė cmim:
  ♦ Cantė dore
  ♦ Taksat aeroportuale
  ♦ Oferta Momental...
 13. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Norvegji Tirane 🌻 Oslo €80 80 Euro

  Tirane https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f1a/1/16/1f33b.png🌻 Oslo €80
  -Pėrfshihet nė cmim:
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f2d/1/16/2666.png♦ Cantė dore...
 14. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Serbi Pranverė nė Beograd, 3 Ditė €89 89 Euro

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana me autobus nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe dhe drekė. Mbėrritja nė Shkup. Gjatė mesditės do tė vizitohet kryeqyteti i Maqedonisė dhe monumentet...
 15. Tirane, ofroj City-tour 🌹🌼 Fundjava ne Janine - #METEORA - Kostur 💙 Nisje date 21 55 Euro

  Fundjava ne Janine - #METEORA - Kostur Nisje date 21 Prill - 2 Dite Udhetim
  ✳✳ Paketa:
  Hotel Kaikis 3yje - Cmimi 49€ (vetem me mengjes)
  Hotel Kaikis 3 yje - Cmimi 55€ (mengjes + darke)  ...
 16. Tirane, ofroj City-tour Bosnje Sarajeve Turi zgjat 3 dite 89 Euro/personi 89 Euro

  Turi zgjat 3 dite 89 Euro/personi
  Date : 20-22 Prill ; 27-29 Prill
  Dita 1:
  Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kalimi nga pika doganore e Hani i Hotit. Kalimi nepermjet Nikshic, Trebinje. Pushim i...
 17. Tirane, ofroj City-tour Turqi Tur ne Selanik – Stamboll 19-22 Prill ; 28 Prill – 1 Maj 9

  Tur ne Selanik – Stamboll
  19-22 Prill ; 28 Prill – 1 Maj 99 Euro  Tur ne Selanik – Stamboll
  19-22 Prill ; 28 Prill – 1 Maj 99 Euro
  Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll
  Nisja nga Tirana ne...
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Porto Carras Sithonia 559 euro/personi 559 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f78/1/16/26f1.png⛱Kenaquni me shume se cdo here kete vere😍
  😎Porto Carras Sithonia 559 euro/personi😎
  😍7 nete all inclusive 😍
  Ne cmim perfshihet...
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi AMARA PREMIER PALACE HOTEL 549 Euro

  AMARA PREMIER PALACE HOTEL
  Nisja 29 Maj 2018
  549/ personi
  Ne cmim perfshihet:


  Fluturimi Tirane – Anatlya – Tirane
  Transferta Aeroport – Hotel – Aeroport
  Akomodimi per 6 nete/ 7 dite
  ...
 20. Tirane, ofroj City-tour Greqi 🌍 #Selanik - #HALKIDIKI - #Lundrim me #traget 🛳 89 Euro

  🌍 #Selanik - #HALKIDIKI - #Lundrim me #traget 🛳
  🚌 Nisje dt. 27 Prill! 3 Dite! Cmimi 89€ 💝
  🌺 Vizitohen: Selanik, Halkidiki, Ujevara Edesa dhe Kosturi 🌺
  💧 Lundrim me traget ne ishujt e Halkidikise...
 21. Tirane, ofroj Bileta autobuzi Zvicer 140 Euro

  Tiranė – Munich 80 Euro

  ️ Tiranė – Stuttgart 80 Euro

  T️iranė – Karlsruhe 100 Euro

  Tiranė – Frankfurt 100 Euro

  Tiranė – Cologne 100 Euro
 22. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI GJERMANI..NXITONI 100 Euro

  Tiranė – Munich 80 Euro

  ️ Tiranė – Stuttgart 80 Euro

  T️iranė – Karlsruhe 100 Euro

  Tiranė – Frankfurt 100 Euro

  Tiranė – Cologne 100 Euro
 23. Tirane, ofroj Itali 💥Tiranė – Avellino 70 Euro ️🌹Tiranė – Romė 70 Euro 💥Tiran 70 Euro

  ⛴ LINJE DETARE:
  Tiranė – Asti 70 Euro
  💥️Tiranė – Milano 70 Euro
  🌹Tiranė – Torino 70 Euro
  💥Tiranė – Avellino 70 Euro
  ️🌹Tiranė – Romė 70 Euro
  💥Tiranė – Cesena 70 Euro
  🌹Tiranė – Parma 70 Euro...
 24. Tirane, ofroj City-tour Greqi Janine – Meteora 49 €/personi dhe 55 €/personi -14-15 pril 49 Euro

  Janine – Meteora 49 €/personi dhe 55 €/personi -14-15 prill
  Ne cmim perfshihen:
  • Udhėtimi vajtje – ardhje dhe te gjjitha shetitjet sipas programit
  • Akomodimi nė hotel 3Yje ne qender te qyteti...
 25. Tirane, ofroj Gjermani BILETA AUTOBUZI GJERMANI..NXITONI 80 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f71/1/16/1f339.png🌹Tiranė – Munich 80 Euro
  ️💥Tiranė – Stuttgart 80 Euro
  🌹T️iranė – Karlsruhe 100 Euro
  💥Tiranė – Frankfurt 100 Euro
  🌹Tiranė – Cologne...
 26. Tirane, ofroj Itali Italia, me autobuz..Rezerov tani 49 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fb4/1/16/1f38a.png🎊Bileta autobuzi drejt #Italis #Gjermanis #Francės #Belgjikės...
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🏝 PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 645 Euro/Person 645 Euro

  🏝 PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 645 Euro/Person
  Charter + Transferte + Ultra_All_Inclusive
  Nisje nga Tirana linje direkte 29 Maj 7 dite qendrimi
  Paguaj 30 % tani dhe pjesen tjeter deri ne 3 jave...
 28. Tirane, ofroj City-tour Fundjave ne Parkun Kombetar #VALBONES 🍀🌼 8.400 Leke

  Fundjave ne Parkun Kombetar #VALBONES
  🍀🌼


  ➡ Nisje dt. 21-22 Prill dhe 28-29 Prill! 2 Dite! Cmimi 8400 lek


  🥗 Mengjes + Dreke + Darke (te perfshira ne cmim)
 29. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🚤♥Sea Planet Resort & Spa 5*, ↘489 Eur/personi. 489 Euro

  Rezervoni sa nuk eshte vone pasi cmimet po vijn duke u rritur , #Antalya , nisje ne 1, 5 , 7 , dhe 8 qershor 7 dite te plota.

  Tel:042230668

  🚤♥Suconnect Eftalia Marin 5*, ↘456 Eur/personi .
  ...
 30. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🚤♥Quattro Beach Spa & Resort 5* ,↘565 Eur/personi . 565 Euro

  🔜 Rezervoni sa nuk eshte vone pasi cmimet po vijn duke u rritur , #Antalya , nisje ne 1, 5 , 7 , dhe 8 qershor 7 dite te plota.

  Tel:042230668

  🚤♥Suconnect Eftalia Marin 5*, ↘456 Eur/personi .
  ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 985
Faqja 1 nga 33 1 2 3 4