Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Gledia Karruku; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Shes karroce-biciklete per femije nga 10 muajsh deri 4 vjec 3000 leke te reja.

  Shitet karroce biciklete per femije me muzike. Eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 3000 leke te reja. Te interesuarit nga rrethet do paguajne dhe posten.

  Te interesuarit te kontaktojne ne viber...
 2. Tirane, kerkoj pune Arketare, As.ekonomiste, Ekonomiste etj..

  Curriculum Vitae.

  Tė dhėnat personale:
  Emri Mbiemri: Glediana Karruku.
  Datėlindja: 21/09/1986
  Vendlindja: Tiranė
  Vendbanimi: Tiranė
  Mob:0697287411
  E-mail: gledianakarruku@gmail.com
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2