kėrko:

Type: Posts; User: Ralba; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune part time Data-Entry

  Kompani ne Durres kerkon staf administrativ per rregjistrimin e te dhenavene programin Financa 5. Ofrohen kushte optimale pune dhe financiare per pune vetem diten e shtune te cdo jave. preferohen...
 2. Durres, ofroj vend pune Mekanike

  Kompani serioze me vendodhje ne Durres, kerkon te punesoje me kohe te plote Mekanike me/pa eksperience. Gjuha italiane perben nje avantazh.

  Te interesuarit te na kontaktojne ne adresen e e-mailit...
 3. Durres, ofroj vend pune Specialista Macchine CNC

  Per carpenteria cercasi piegatore lamiera esperto con uso macchine cnc. Azienda si trova a Shkozet, Durazzo. E-mail admin-ralba@abcmail.al
 4. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  Kompani lider ne fushen e prodhimit te makinerive industriale kerkon te punesoje full time specialist me eksperience ne perdorimin e makinerive metalperthyese, metalprerese (piegatrice&punzonatrice)....
 5. Durres, kerkohet Saldator

  Kompani serioze me vendodhje ne Durres, kerkon te punesoje me kohe te plote Saldator TIG me eksperience. Gjuha italiane perben nje avantazh.

  Te interesuarit te na kontaktojne ne adresen e...
 6. Durres, ofroj vend pune Saldator TIG

  Kompani serioze me vendodhje ne Durres, kerkon te punesoje me kohe te plote Saldator TIG me eksperience. Gjuha italiane perben nje avantazh.

  Te interesuarit te na kontaktojne ne adresen e...
 7. Durres, ofroj vend pune Specialist makinerish prerese

  Kompani lider ne fushen e prodhimit te makinerive industriale kerkon te punesoje full time specialist me eksperience ne perdorimin e makinerive metalperthyese, metalprerese (piegatrice&punzonatrice)....
 8. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik/Dizenjator

  Kompani ne Durres kerkon Inxhinier mekanik dhe perpunues vizatimesh me kohe te plote. Kandidati duhet te permbushe kriteret e meposhtme :  Tė kenė pėrfunduar ose te jete ne perfundim te ...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8