kėrko:

Type: Posts; User: onoffon; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Mikrotik ruter,modem,wireless WiFi Boosters, Repeaters and Extenders 2000 leke

  WiFi Boosters, Repeaters and Extenders

  Shitet ruter mikrotik wireless RB951Ui
  The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation Atheros CPU and more processing power. It has five...
 2. Ubiquiti UniFi 802.11ac LITE Indoor 2.4/5GHz Access Point 69€

  Akses Point - Ubiquiti Network
  802.11ac Dual Radio Access Point

  Unifi AC Lite AP pėrmban teknologjinė mė tė fundit Wi-Fi 802.11ac nė njė dizajn industrial tė rafinuar dhe ėshtė ideal pėr...
 3. Tirane, shes karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+8-8-x 10 Euro

  Karikues OEM per Apple iPod iPhone - A1400

  I prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore
  Vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin USB
  Specifikat:

  Karikues Apple
  Modeli: A1400
  Hyrje: AC...
 4. WiFi Repeaters WiFi Extenders Pėrforcues i rrjetit Wireless RB952Ui-5ac2nD-TC 30 Euro

  WiFiBoosters, Repeaters and Extenders

  MikroTik hAP ac Lite TC
  Modeli: RB952Ui-5ac2nD-TC
  Versioni: internacional
  Gjendja: i perdorur lehtshem - gjendje 9.5/10
  Konfigurimi: factory default...
 5. Ofrojmė instalimin dhe mirėmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave tė zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisė: VolP, analogE TE TJERA....!

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSESORESH KAMERA TE JASHTME DHE BRENDESHME ME RESOLUCION TE LARTE MONITOR, PER TE SIGURUAR AMBJENTET E...
 6. 4 Port PoE Switch 35 Euro

  4 Port PoE Switch Features  Supplies PoE for 4 IP Cameras or other PoE Network Devices
  4 PoE Ports - 10/100/1000 Mbps
  2 Gigabit Uplink Ports - 10/100/1000 Mbps
  Works with all 12v PoE...
 7. Tirane, shes pajisje Network Ruter CISCO ADSL LAN WLAN Wi-Fi Access Point 15 Euro

  Ruter CISCO ADSL LAN WLAN Wi-Fi Access Point
  Ruterat jane marka me e mire (CISCO).Access Point modeli WAG160N dhe sherbejne per lidhje me ADSL ose per zgjerim te mbulimit me WIFI per ambjente...
 8. LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

  618645Specifications
  Product Description LG E2210PM-BN 22" DVI LED Monitor
  Device Type LED-backlit LCD monitor - 22"
  Built-in Devices Stereo speakers
  Panel Type TN
  Aspect Ratio ...
 9. Tirane, shes Hard disk Seagate - Barracuda 2TB 45€

  SHITET Seagate Barracuda 2TB Internal 7200RPM 3.5" (ST2000DM001) HDD
  Hard Disku esht ri
  .606985606984

  Cel. : +355697773339
 10. Tirane, shes pajisje Network Pėrforcues i rrjetit Wireless NETGEAR Repeater 20 Euro

  Pėrmirėsoni shtrirjen e rrjetit tuaj Wireless me pėrforcuesin NETGEAR N300 Wi-Fi Range Extender - Desktop Version with 4-Ports (WN2000RPT)

  Falė teknologjisė FastLane pajisja arrinė shpejtėsi tė...
 11. Perforcues interneti , Wi-Fi Repeater Access Point ,20 Euro

  Perforcues wireless i markes BL-WA730RE
  Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta.
  Shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300MBPS
  Me dy antena te brendshme...
 12. VIDEOCITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom 150 Euro

  Monitorimin e stacioneve tė derės dhe kamerave tė jashtme Ēaktivizimi nė distancė nėpėrmjet klientit ose aplikacionit Procesor me performancė tė lartė TF kartelė tė mbėshtetur HD video survejimi me...
 13. Tirane, shes PC+Monitor SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA-LAPTOP-MONITOR

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA SIGURIE , PRINTERA ETJ.:
  641776641777641775

  Cel. : +355697773339
 14. Tirane, shes pajisje Network MikroTik 60 Euro

  648201RouterBOARD cAP-2nD (ceiling Access Point) is 's first 2.4GHz ceiling AP. Inconspicuously designed, it blends into the environment, perfect for hospitality business like hotels, airports,...
 15. Tirane, shes pajisje Network MikroTik 80 Euro

  MIKROTIK wireless access point cAP ac


  he cAP ac is a very capable and powerful wireless access point that looks beautiful on both walls and ceilings. The concurrent dual band wireless...
 16. Tirane, shes pajisje Network wAP ac - MikroTik Routers and Wireless 100 Euro

  The wAP ac is a small weatherproof wireless access point for your mobile devices, perfect for installation outside your house, in the garden, on your porch or anywhere else where you need wireless...
 17. Tirane, shes Hard disk Seagate 15 Euro

  OFERTA ****** HDD , RAM
  HDD 500 GB 20€
  HDD 1 TB 30€
  HDD 2 TB 45 € Hdd (DESKTOP)

  606987606986

  Cel. : +355697773339
 18. Tirane,WiFi Extenders pajisje Network D-LINK 25 Euro

  Pajisja ideale pėr zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj.
  Funksionon me ēdo router standard.
  Shpejtėsi tė dyfishtė shpejtėsi deri nė 750Mbps.
  Vendosja e lehtė...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18