Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1870
Kėrkimi zgjati 0.75 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 17:56
PX: 0
lexuar: 699
Tirane, Shesim Apartament 3+1, Kati 3, 220 m² 250.000 Euro (Rr. Petro Nini Luarasi.)

Zona/Rruga : Rr. Mihal Grameno.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi. Apartament 3+1+2WC+1Blk+verande, me siperfaqe apartamenti 150 m2 dhe verande me siperfaqe 70 m2, eshte i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 17:33
PX: 0
lexuar: 1,144
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK 124 m² 900 Euro/m² (Rr. Arkitekt Sinani.)

Zona/Rruga : Rr. Arkitekt Sinani.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Arkitekt Sinani. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 124m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 17:27
PX: 0
lexuar: 1,147
Tirane, Shesim Apartament 3+1, Kati 8, 162 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Abdyl Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Abdyl Frasheri.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri. Apartament 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 162m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 17:15
PX: 0
lexuar: 1,111
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK Kati 7, 160 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Perlat Rexhepi.)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi. Apartament 3+1+2WC+2Blk+depo, me siperfaqe 160m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 17:09
PX: 0
lexuar: 211
Tirane, shesim apartament, 2+1, 127 m², 52.000 Euro (Rr. Muhamet Deliu, prane Freskut.)

Zona/Rruga : Rr. Muhamet Deliu, prane Freskut.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Freskut, Komuna Dajt. Apartament 2+1+2WC+Verande, me siperfaqe 127m2, ku 87m2 aparament dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:55
PX: 0
lexuar: 1,016
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK Kati 5, 115 m² 140.000 Euro (Rr. Kavajes.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes. Apartament 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 115m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:49
PX: 0
lexuar: 1,292
Tirane, Shesim Apartament 3+1, 440 m² 330.000 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri. Apartament 3+1+dhome gatimi+2wc+verande, me siperfaqe totale 440m2, ku 220m2 eshte siperfaqe e apartamentit dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:37
PX: 0
lexuar: 1,066
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK 149 m² 900 Euro/m² (Bulevardin Zhan Dark.)

Zona/Rruga : Bulevardin Zhan Dark.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Apartament 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 149m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:13
PX: 0
lexuar: 1,277
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 1.000 Euro/m² (Rr. Petro Nini Luarasi.)

Zona/Rruga : Rr. Mihal Grameno.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi. Apartament 3+1+2WC, me siperfaqe 135m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 780
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 3, 115 m² 500 Euro (Rr. Margarita Tutulani.)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartament 2+1+ 2WC +Blk me siperfaqe 115m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 125
Tirane, Japim me Qera Apartament Kati 4, 130 m² 1.500 Euro (Rr.Ibrahim Rugova, prane Gardes)

Zona/Rruga : Rr.Ibrahim Rugova, prane Gardes

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Parkut te Tiranes. Apartament 2+1+1Dhome Gatimi+2WC, me siperfaqe 130 m2, I shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 2,912
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 3, 103 m² 650 Euro (Bulevardi Bajram Curri, zona Bllok)

Zona/Rruga : Bulevard Bajram Curri, zona Bllok.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, zona Bllok. Apartament 2+1+WC+Blk, me siperfaqe 103m2, i shtruar me pllake, totalisht...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 172
Tirane, Japim me Qera Vile 2 kat, 240 m² 60.000 Leke (Rr. Ibrahim Dervishi, Blloku i Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Dervishi, Blloku i Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Ibrahim Dervishi, Blloku i Vilave Selite. Vile me siperfaqe 240 m2 dhe oborr me siperfaqe 100 m2, ...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 1,214
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, 108 m² 1.400 Euro (Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit. Apartament 2+1+2WC+Blk, me siperfaqe 108m2, eshte i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 796
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+BLK Kati 9, 136 m² 350 Euro (Rr. Zef Jubani.)

Zona/Rruga : Rr. Zef Jubani.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 136m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 24
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+BLK Kati 5, 112m² 600 Euro (Rr. Gjin Bue Shpata, prane Lulishte 1 Maji)

Zona/Rruga : Rr. Gjin Bue Shpata

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Gjin Bue Shpata, prane Lulishte 1 Maji. Apartament 2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 112m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 2,876
Tirane, japim me qera Vile 120 m² 600 Euro (Rr.3 Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi ..

Tirane, japim me qira Vile 4 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 4 kat me siperfaqe 120 m2 per cdo kat, oborr te gjelberuer dhe te mbjelle me peme.
Cdo kat...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 2,774
Tirane, japim me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 147 m² 650 Euro (prane ish-Ekspozites)

Zona/Rruga : prane ish-Ekspozites ..

Tirane, japim me qira apartament 3+1 prane ish-Ekspozites. Apartament 3+1+2wc+ballk te madh,me siperfaqe 147 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 444
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, 120 m² 45.000 Leke (Rr Reshit Collaku, prane Postes Qendrore.)

Zona/Rruga : Rr Reshit Collaku, prane Postes Qendrore.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore. Apartament 2+1+Dhome gatimi+1WC+1Blk, me siperfaqe 120m2, I...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 412
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, 80 m² 400 Euro (Rr. Islam Alla, prane Rr. se Kavajes.)

Zona/Rruga : Rr. Islam Alla, prane Rr. se Kavajes.

Tirane, Japim me Qira Apartament ne Rr. Islam Alla, prane Rruges se Kavajes. Apartament 2+1Wc+1Bll, me siperfaqe 80m2, eshte i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 1,435
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 2, 119 m² 600 Euro (Rr.Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+2WC+2Blk me siperfaqe banimi 119m2, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 2,023
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m² 350 Euro (Rr. Durresit, Laprake)

Zona/Rruga : Rr. Durresit, Laprake ..

Tirane, japim me qera apartament 2+1 ne Rr. Durresit, Laprake. Apartament 2+1+2Wc+1Bll me siperfaqe 107 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin 6 te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:06
PX: 0
lexuar: 322
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 90m² 400 Euro (Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles “Naim Frasheri”)

Zona/Rruga : Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles “Naim Frasheri”

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles “Naim Frasheri”. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 1,601
Tirane, jap me qera Vile 390 m² 120.000 Leke (Rr. Ali Visha, prane shkolles Mihal Grameno.)

Zona/Rruga : Rr. Ali Visha, prane shkolles Mihal Grameno ..

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Ali Visha, prane shkolles Mihal Grameno. Vile 3 kat me siperfaqe 330m2 eshte e shtruar ne pllake...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 2,780
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK 105 m² 500 Euro (Komuna Parisit)

Zona/Rruga : Komuna Parisit ..

Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK, 105 m² 500 Euro (Komuna Parisit)
Apartament 2+1+2wc+2b me siperfaqe 105 m2, totalisht te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 43
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 180m² 350 Euro (Rr. Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane BKT. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+1verande, me siperfaqe 180m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 98
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 6, 109 m² 400 Euro (Bulevardin Zogu I, prane Fakultetit te Shkencave.)

Zona/Rruga : Bulevardin Zogu I, prane Fakultetit te Shkencave.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Bulevardin Zogu I, prane Fakultetit te Shkencave. Apartament 2+1+2WC+2Bl me siperfaqe 109m2, I...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 3,005
Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat, 260 m² 800 Euro/muaj (Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik

Zona/Rruga :Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik .

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Vile 2 kat me siperfaqe 260m2 eshte organizuar ne: Kati i pare...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 201
Tirane, japim me qera apartament 3+1 136 m² 400 Euro (Rr. Kodra Diellit.)

Zona/Rruga : Rr. Kodra Diellit.

Tirane, japim me qira Apartament 3+1 Rr. Kodra Diellit. Apartament 3+1+2WC+1Bll, 1 Verande, me siperfaqe 136 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 2-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 1,144
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 240 m² 1.200 Euro (Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane.)

Zona/Rruga : Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane.

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat me Papafingo ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe 240m2 dhe oborr me siperfaqe 324m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 4,466
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1+BLK Kati 4, 86 m² 200 Euro (Liqeni)

Zona/Rruga : Liqeni i Thate

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1ne Rr. Liqenit te Thate, prane Liqenit te Tiranes. Apartament 1+1 me siperfaqe 86m2, i pa mobiluar (mobilohet sipas kerkeses)....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.11.2014, 16:05
PX: 0
lexuar: 218
Tirane, japim me qera apartament 2+1, 210 m², 1.000 Euro (Rr. Themistokli Germenji.)

Zona/Rruga : Rr. Themistokli Germenji.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Themistokli Germenji. Apartament 2+1+1 dhome gatimi+2WC++1 Bll+1 verande, me siperfaqe totale 210 m2, ku...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 2,439
Tirane, shesim Apartament 3+1, Kati 3, 127 m² 1.200 Euro/m² (Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme)

Zona/Rruga : Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme ..

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme. Apartament 3+1+2WC+2Blk me siperfaqe 126m2 i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 725
Tirane, shesim apartament 3+1, Kati 3, 121 m² 1.200 Euro/m² (Bulevardi Zhan Dark.)

Zona/Rruga : Bulevardi Zhan Dark.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 122m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 3-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 93
Tirane, Shesim Apartament 3+1, 124 m² 1.200 Euro/m² (Rr. Him Kolli, prane Kishes Katolike.)

Zona/Rruga : Rr. Him Kolli, prane Kishes Katolike.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Him Kolli, prane Kishes Katolike. Apartament 3+1+2WC+2Blk+depo me siperfaqe 124m2 i shtruar me pllake dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 67
Tirane, Shesim Apartament 1+1+BLK Kati 1, 56m² 44.000 Euro (Rr. Kongresi i Manastirit)

Zona/Rruga : Rr. Kongresi i Manastirit

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr.Kongresi I Manastirit. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 56m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 162
Tirane, Shesim Apartament 3+1, 154 m² 1.350 Euro/m² (Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.

[B]Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Apartament 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 154m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 339
Tirane, shesim apartament 1+1 58 m² 600 Euro/m² (tek Kopshti Zoologjik.)

Zona/Rruga : tek Kopshti Zoologjik.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 58m2, i shtruar ne pllaket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 1,045
Tirane, shesim apartament 2+1 Kati 1, 80 m² 70.000 Euro (Rr. Irfan Tomini.)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini ..

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini. Apartament 2+1+ WC, me siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.11.2014, 16:04
PX: 0
lexuar: 356
Tirane, shesim apartament 2+1 106 m² 1.400 Euro/m² (Rr. Perlat Rexhepi.)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 106 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1870

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"