Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 200
Kėrkimi zgjati 0.09 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.11.2014, 09:44
PX: 0
lexuar: 78
Jepet me qira, 2+1 114 m² 600(Tirana e Re, prapa postes 8.)

Zona/Rruga : Tirana e Re, prapa postes 8.

JEPET ME QIRA

2+1
E mobiluar, me 2 tualete+balkon.
(VETEM PER TE HUAJ)
Cmimi: 600 eur/m2
C: 04.10-X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.11.2014, 09:38
PX: 0
lexuar: 64
Qira hyrje+garazh, 2+1 Kati 3, 120 m² 450 Eur/muaj (prane ish Klani)

Liceu ArtistikZona/Rruga : Prane ish.Klani.

JEPET ME QIRA

Sip: 120m2, kati 3-te, 2 tualte, e mobiluar, orientimi perendim.
Cmimi: 450 eur/muaj/ padiskutueshem
Ne cmim eshte i perfshire dhe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.11.2014, 09:34
PX: 0
lexuar: 30
Qira 3+1 Kati 8, 200 m² 500 Euro (Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.

JEPET ME QIRA

Sip: 200m2, kati 8 dhe i fundit, e mobiluar lux, pamje panoramike.
Cmimi: 500 eur/muaj.

Kontakte: 0694081125
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.11.2014, 09:32
PX: 0
lexuar: 18
Qira 3+1+A+BLK Kati 9, 200 m² 600 Euro (Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Apartament (penthouse) 140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij
me 1 dhome ndenjie +1 kuzhine+2 dhoma gjumi+ 2 studio pune+2 banjo.
Murret e jashtme jane dopio mur me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.11.2014, 09:27
PX: 0
lexuar: 17
Qira 2+1+A+BLK Kati 8, 130 m² 700 Euro (Prane Carlsbergut.)

Zona/Rruga : Prane Carlsbergut.

JEPET ME QIRA

2+1+2tualete+balkon
Kati 8-te , jo i fundit, palalt 9katesh, e mobiluar, me a.c, linje interneti.
Cmimi: 700 eur/muaj
id: 17.10 *
Rubrika: Kėrkesa - per blerje, marrje me qera, ndėrrim 20.11.2014, 19:10
PX: 0
lexuar: 21
Cerchiamo conquillina per condivivere una casa(appartamento)

Cerchiamo conquillina per condivivere una casa(appartamento) studentessa italiana.
Se sieti interesati contatatteci al indirizzo email: ic.immobiliari@yahoo.it
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 18.11.2014, 13:34
PX: 0
lexuar: 8
Tirane, jap me qera lokal 130 m² 5.000 Euro (Prane Viles Amsterdam)

Zona/Rruga : Prane Viles Amsterdam

Jepet me qira

Sip brendshme: 130m dhe sip jashteme 1.100m
Cmimi: 5.000 eur/muaj
id: bl
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.11.2014, 13:20
PX: 0
lexuar: 14
Shitet apartament 1+1+BLK Kati 3, 84 m² 95.000 Euro (Prane Ambasades Polake)

Rruga Boganeve

Zona/Rruga : Prane Ambasades Polake

SHITET

Sip: 84m2, kati 3-te, tualeti me dritare, orientimi veri jug, me balkon, e mobiluar, me hipoteke.
Cmimi: 95.000 eur
id: 7.02 *
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:27
PX: 0
lexuar: 108
Shitet 2+1 Kati 3, 100 m² 65.000 eur (Mbi qendren Kristal, perballe Eleonores.)

Zona/Rruga : Mbi qendren Kristal, perballe Eleonores.

SHITET

2+1
Sip: 100m2, kati 3-te, me ashensor, 2 tualete me dritare, orientimi jug-lindje-perendim, shkallet e pallatit me ndricim natyral. Me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:27
PX: 0
lexuar: 1,772
Shitet hyrje cilesore 2+1 Kati 2, 114 m² 120.000 Eur Kompleksi ri Kika, Komuna Parisit

Shitet

2+1
Sip: 104m2 me hipoteke, (114m2 sip.totale) dy dhoma gjumi + sogiorno, me balkon, kati 2-te, me dy ashesor, nje tualet me aspirim, koridor, orientimi jug, perendim.
Apartamenti eshte me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:26
PX: 0
lexuar: 206
SHITEN 2 HYRJE; 2+1 (Universiteti Europian.)

Zona/Rruga : Universiteti Europian.

DY HYRJE NE SHITJE


2+1, 100m2, kati 3-te, 2 tualete, me hipoteke, cmimi 85.000 eur


2+1, 100m2, kati 5-ste, 2 tualete, me hipoteke, cmimi 90.000 eur.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:26
PX: 0
lexuar: 232
SHITET 1+1 Kati 4, 85 m² 70.000 Eur (Prane Kopshtit Botanik.)

Zona/Rruga : Prane Kopshtit Botanik.

SHITET

1+1
Sip: 85m2, kati 4-ert, orientimi jug, e mobiluar.
Me hipotekte.
Cmimi: 70.000 eur (PADISKUTUESHEM)
C: 12.2-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:26
PX: 0
lexuar: 67
Shitet 2+1 Kati 2, 114 m² 67.000 Euro (Kopshti Zooogjik, liqeni thate,)

Zona/Rruga : Kopshti Zooogjik, liqeni thate,

Shitet

1+1
Sip: 114m2, kati 2-te, orientimi jug, me hipoteke.
Apatamenti eshte teper cilesor i pozicionuar mes gjelberimit.
Cmimi 67.000eur
C: BB
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 14.11.2014, 21:26
PX: 0
lexuar: 47
Shitet 150m², 540.000eur (Rruga Brigada e 8-te.)

Zona/Rruga : Rruga Brigada e 8-te.

SHITET DYQAN

Sip: 150m2, aktualisht me qira 1.900eur/muaj.
Cmimi: 540.000eur
C: 6.11-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:25
PX: 0
lexuar: 135
Shitet 1+1 Kati 1, 62 m² 55.000eur (Shyqyri Ishmi, prane shkolles Baletit.)

Zona/Rruga : Shyqyri Ishmi, prane shkolles Baletit.

SHITET

1+1
Sip: 62m2, kati pare, hyrje ekzistuese, orientimi lindje, e mobiluar, me hipoteke.
Cmimi: 55.000 eur
C: 06.9-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:24
PX: 0
lexuar: 181
Shitet 2+1, kati 4, 85m² 65.000eur (Don Bosco, kulla Hawai.)

Zona/Rruga : Don Bosco, kulla Hawai.

SHITET

2+1
Sip: 85m2, kati 4-ert, soxhiorno + 2 dhoma gjumi + 2 balkone, me du ashensore, 1tualet me dritare. Hyrja eshte e gjitha e rikonstruktuar me punime...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:23
PX: 0
lexuar: 81
Shitet 1+1 Kati 7, 56 m² 60.000 Euro (Irfan Tomini)

Zona/Rruga : Irfan Tomini

Shitet
1+1
Sip: 56m2, kati 7-te, pll 8katsh, me ashensor, tualeti me aspirim, orientimi veri.
Me hipoteke.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, afro 10min nga qendra...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:09
PX: 0
lexuar: 190
Shitet 2+1 Kati 4, 75 m² 60.000eur (Perballe Restorant Durresit, pallat buze rruge.)

Zona/Rruga : Perballe Restorant Durresit, pallat buze rruge.

SHITET

2+1
Sip: 75m2, kati 4-ert, e mobiluar, 2dhoma gjumi+dhome ndenje+koridor+depo+balkon, tualeti me dritare, hryje ekzistuese e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:09
PX: 0
lexuar: 208
Shitet 2+1 Kati 4, 69 m², 62.000 Eur (rruga kavajes, prane ish Uzina Enver)

Zona/Rruga : kavajes, (prane ish Uzina Enver)

SHITET
2+1

Sip: 69m2, dy dhoma gjumi + dhome ndenje, ankes, ballkon, dhome tharje, koridor, kati 4-ert, orientimi lindje - veri - perendim,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 21:09
PX: 0
lexuar: 34
Shitet 2+1+A Kati 10, 80 m² 56.000 Euro (Don Bosko,kullat e Arabit.)

Zona/Rruga : Don Bosko,kullat e Arabit.

SHITET

80m2, kati 10-te dhe i fundit, 2 balkone te mbyllura, orientimi jug perendim, me hipoteke.
Cmimi: 56.000 eur|padiskutueshem
C: 11.12
Rubrika: Truall 14.11.2014, 11:53
PX: 0
lexuar: 10
Kashar shitet toke 8.000 m² 25 Euro/m².

Zona/Rruga : Kashar.

SHITET TOKE

Sip 8.000m2, me certifikate pronesie, shitet dhe mundesi ndarje.
cmimi: 25€/ m2
Id: 31.2 * bb
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 14.11.2014, 11:49
PX: 0
lexuar: 7
Magazine me qira, 140 m² 45.000 Leke (5 Maji, prane tregut tek Medreseja.)

Zona/Rruga : 5 Maji, prane tregut tek Medreseja.

JEPET MAGAZINE ME QIRA

Sip. 140m2, lartesia 3.10m, e shtruar me pllaka, me dy qepena, me mundesi ndarje.
Cmimi 45.000 lek/ muahj
Id: 31.2 *
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 11:00
PX: 0
lexuar: 45
Shitet 1+1 Kati 5, 67 m² 75.000 Euro (Beqir Luga, prane sheshi Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : Beqir Luga, prane sheshi Avni Rustemi.

Shitet 1+1

Sip: 67m2, kati 5-ste, orientimi lindje, me ashensor, palalti i ri i spoperfunduar.
Cmimi: 75.000 eur
id: 14.1 w
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.11.2014, 10:36
PX: 0
lexuar: 839
Shitet 3+1 Kati 10, 150 m² 900 Eur/m2 (Parku Autobuzave.)

Zona/Rruga : Parku Autobuzave.

SHITET

3+1
Sip: 150m2, sogiorno e madhe me balkon, 3 dhoma gjumi me hapsira te medhaja ku 2jane me balkone, kati 10, me 2 ashensore, 2 tualete, 3balkone, orientimi...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 13.11.2014, 14:54
PX: 0
lexuar: 18
Vile 2 katshe me qira per aktivitete biznesi, (rruga Qemal Stafa)

Rruga Qemal Stafa Tirane
Zona/Rruga : Qemal Stafa

VILE 2 KATSHE ME QIRA
E pershtatshme per: klinika, laboratore, kopshte, qendra mesimdhenie, qendra me qelllim misionare, hostel...etj.

Kati pare...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:20
PX: 0
lexuar: 266
Shitet 4+1 Kati 5, 121,9m², 120.000eur (Naim Frasheri.)

Zona/Rruga : Naim Frasheri.

SHITET

4+1
Sip: 121,9m2, 4 dhoma gjumi + ambjent ndenjeje, kati 5-ste, orientimi lindje perendim, hyrje ekzistuese 50m2 + hyrje shtese 71.9m2, 2 tualete, dhomat me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:18
PX: 0
lexuar: 207
Shitet 2+1 Kati 7, 115 m² 1.350 Euro/m² (Tirane e Re, perballe Postes 8.)

Zona/Rruga : Tirane e Re, perballe Postes 8.

SHITET

2+1
Sip: 115m2, kati 7-te, me ashensor, koridor, 2balkone, 2 tualete me aspirim, orientimi jug-lindje, pallat 9katesh, e mobiluar, me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:16
PX: 0
lexuar: 56
Hyrje cilesore ne shitje 2+1 Kati 5, 86 m² 1.200 Euro (Kompleksi pallateve tek ish Ekspozit.Shqiperia Sot)

Zona/Rruga : Kompleksi pallateve tek ish Ekspozit.Shqiperia Sot

SHITET

2+1

Sip: 86m2, kati 5-ste, me 2 ashenor, orientimi veri, 2 tualete me aspirim, koridor, 2 balkon, me hipoteke.
Cmimi: 1.200...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:15
PX: 0
lexuar: 290
SHITET APARTAMENT CILESOR 2+1+2BLK Kati 2, 106 m² 75.000eur (Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal)

Zona/Rruga : Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal

SHITET

2+1
Sip totale: 106m2, ku 91m2 me hipoteke. kati 2te, 2 tualete, ku njeri me dritare dhe tjetri me Kabine dushi cilesore, 2 balkone, me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:14
PX: 0
lexuar: 15
Shitet 2+1 Kati 2, 106 m² 104.000 Euro (Prane Grades se Republikes.)

Zona/Rruga : Prane Grades se Republikes.

SHITET

2+1
Sip: 106m2, kati 2-te, e mobiluar, orientimi jug, nje tualet, me hipoteke.
Cmimi: 104.000 eur
C: Bb *
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:13
PX: 0
lexuar: 15
Shitet 2+1 Kati 2, 68 m² 75.000 Euro (Prane gjimnazit PNL)

Zona/Rruga : Prane gjimnazit PNL

SHITET

2+1
Sip: 68m2, kati 2-te, me hipoteke.
Cmimi: 75.000 eur
C: blb *
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 17:12
PX: 0
lexuar: 30
Hyrje ne shitje, sip 88m2, sip. 143m2, sip: 158m2, 750 Euro (Fundi Kompleksit Dinamo)

Zona/Rruga : Fundi Kompleksit Dinamo

Shiten


1+1, sip 88 m2 kati 2-te, orientimi jug perendim, me ashensor.

3+1, sip 143m2, kati 7-te, orientmi jug perendim, 2 tualete, me ashensor.

3+1, sip...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.11.2014, 15:36
PX: 0
lexuar: 474
Shitet 2+1 Kati 4, 76 m² 58.000eur (Ish stacioni fundit Tirana e Re. Irfan Tomini.)

Zona/Rruga : Ish stacioni fundit Tirana e Re. Irfan Tomini.

SHITET
2+1

Sip: 76.4m2, kati 4-ert, ndertim ekzistues, me hapsira te bollshme dhe me drite ne cdo dhome, orientim jug-lindje-perendim, me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 10.11.2014, 13:07
PX: 0
lexuar: 9
Hyrje+garazh ne shitje, 3+1+BLK Kati 3, 154 m² 190.000 Eur (Vaso Pasha)

Zona/Rruga : Vaso Pasha

Shitet

3+1
sip: 154m2, kati 3-te, orientimi lindje, me balkon, 2tualete, me hipoteke
cmimi 190.000 eur
Ne cmim eshte i perfshire dhe garazhi.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.11.2014, 18:26
PX: 0
lexuar: 21
Qira 2+1+BLK Kati 5, 250 Euro (Myslym Shyri, perballe vodafonit.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri, perballe vodafonit.

Jepet me qira

2+1
Kati peste dhe i fundit, e mobiluar, hyrje ekzistuese, pa ashensor.
cmimi 250 €/ muaj
Rubrika: Objekte banimi - me qera 06.11.2014, 15:55
PX: 0
lexuar: 59
Qira hyrje+garazh, 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 350 Euro (Siri Kodra)

Zona/Rruga : Siri Kodra

Jepet me qira

2+1
Kati 6-te, I mobiluar, balkon, koridor, 2 tualete, me sistem ngrohje-ftohje, garazh, ashensor.
cmimi 350 eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 06.11.2014, 15:53
PX: 0
lexuar: 1,468
OKAZION 3+1 pallati ndodhet ngjitur me murin e rezid.Kodra Diellit ne hyrje, 116.5m2, 3+1+2 banjo+blk, 500 eur/m2

Apartament per shitje
Siperfaqja: 116.5 m2, 3 + 1 + 2 banjo + ballkon


Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh me orientim nga jugu.
Te gjitha ambjentet jane te ekspozuara nga...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 06.11.2014, 15:52
PX: 0
lexuar: 406
OKAZION Dyqan ne shitje prane qendres, 50 m² 125.000 eur (Mine Peza ne kryqezim me rrugen "Fortuzi")

Rruga Mine Peza, Tirane
Zona/Rruga : Mine Peza ne kryqezim me rrugen "Fortuzi"


Shitet ambient per zyra ose dyqan.

Sipėrfaqe 50 m2.
Me ēertifikatė pronėsie dhe ēdo dokument tjetėr tė...
Rubrika: Biznesi 05.11.2014, 09:24
PX: 0
lexuar: 233
Shitet aktivitet biznesi supermarket (Yzberisht, ish frigoriferi Tiranes.)

Yzberisht
Zona/Rruga : Yzberisht, ish frigoriferi Tiranes.

Shitet biznes - supermarket

Shitet aktivitet biznesi - supermarket, tek blloku i ri i pallatave nė Yzberisht, vendndodhja -...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 05.11.2014, 09:15
PX: 0
lexuar: 20
Shitet dyqan 96m2 + 40m verande + bodrum 100m, 150.000 Euro (Hoxha Tasim, prane Optika Roma.)

Zona/Rruga : Hoxha Tasim, prane Optika Roma.

SHITET

Dyqan 96m2 + 40m verande + bodrum 100m.
Me hipoteke.
Cmimi: 150.000 eur
ID: 17.1 w
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 200

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"