Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 67 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.03 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Pakete klimaterike 🍁🍁Bianca Resort & SPA – Kolashin🍁🍁#bianca resort #oferte 169 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f8/1/16/1f341.png🍁https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f8/1/16/1f341.png🍁Bianca Resort & SPA –...
 2. Tirane, ofroj Krishtlindje+Silvester 😍🍒OFERTA PER KRISHTLINDJE:🍒😍🍒 Electra Palace Hotel 5* # 560 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f2/1/16/1f60d.png😍https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f28/1/16/1f352.png🍒OFERTA PER...
 3. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 🍁🍁🍁Vjeshta ne mal – dy nete/ tre dite – 211 € per 2 perso 211 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f8/1/16/1f341.png🍁https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f8/1/16/1f341.png🍁https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f8/1/16/1f341.png🍁https://www...
 4. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 🍁🍁🍁🍁Paketa Spa – dy nete / tre dite 231€ per 2 persona 231 Euro

  🍁🍁🍁🍁Paketa Spa – dy nete / tre dite 231€ per 2 personaPaketa perfshin:
  2 nete ne dhome standarte ose superiore
  Mengjes dhe darke per 2 persona tek restorant Chives
  Masazh qafe, shpine dhe...
 5. Tirane, ofroj City-tour Gjermani 😍Vjeshtė nė Berlin, 5 Ditė €379 379 Euro

  😍Vjeshtė nė Berlin, 5 Ditė €379
  Dita e Parė, 27 Nėntor 2017: Nisja me Autobus nga Tirana nė Aeroportin e Prishtinės. Fluturimi direkt Prishtinė - Berlin. Nisja nga Prishtina nė orėn 13.35. Mbrritja...
 6. Tirane, ofroj 🍒🍒TIRANE - PERUGIA 69 Euro 🍁TIRANE - FIRENZE 69 Euro ☘ 69 Euro

  Bileta autobuzi drejt Italise tokesore dhe detare..drejt #Italisė

  👉🌞Rezervo nė:

  👉🌞+355 696153704/0696056944

  🚐LINJE TOKESORE:

  TIRANE - UDINE 59 Euro
 7. Tirane, ofroj 🍒🍒TIRANE - VICENZA 59 Euro 🍂TIRANE - ALESSANDRIA 59 Euro 59 Euro

  Bileta autobuzi drejt Italise tokesore dhe detare..drejt #Italisė

  👉🌞Rezervo nė:

  👉🌞+355 696153704/0696056944

  🚐LINJE TOKESORE:

  TIRANE - UDINE 59 Euro
 8. Tirane, ofroj Bileta autobuzi drejt Italise tokesore dhe detare..drejt #It 59 Euro

  Bileta autobuzi drejt Italise tokesore dhe detare..drejt #Italisė

  👉🌞Rezervo nė:

  👉🌞+355 696153704/0696056944

  🚐LINJE TOKESORE:

  TIRANE - UDINE 59 Euro
 9. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Prishtine ➥ Berlin 60€ Prishtine ➥ Paris 79€ 60 Euro

  Super Oferta Me Nisje Nga Prishtina

  Prishtinė ➥ Geneva 87€

  Prishtinė ➥ Basel 111€

  Prishtine ➥ Berlin 60€

  Prishtine ➥ Paris 79€
 10. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Podgorice ➥ Bruksel 46€ Podgorice ➥ Stockholm 36€ 46 Euro

  Super Oferta Me Nisje Nga Prishtina

  Prishtinė ➥ Geneva 87€

  Prishtinė ➥ Basel 111€

  Prishtine ➥ Berlin 60€

  Prishtine ➥ Paris 79€
 11. ofroj 🎱Prishtine ➥ Paris 79€ 🎱Podgorice ➥ Bruksel 46€ 111 Euro

  Super Oferta Me Nisje Nga Prishtina

  Prishtinė ➥ Geneva 87€

  Prishtinė ➥ Basel 111€

  Prishtine ➥ Berlin 60€

  Prishtine ➥ Paris 79€
 12. Tirane, ofroj City-tour Tur tre ditor ne Rivieren e Malit te Zi 69 Euro/personi 69 Euro

  Tur tre ditor ne Rivieren e Malit te Zi 69 Euro/personiHotel Llolla 3* – 69 Euro/personi
  Hotel Continental 4* – 79 euro/personi
  Date: 20 – 22 Tetor ; 27 – 29 Tetor
  Vizitohet: Budva, Shen Stefan ,...
 13. Tirane, ofroj City-tour Vjena, 14 - 17 Nėntor, 299 euro/person 299 Euro

  Vjena, 14 - 17 Nėntor, 299 euro/person
  ⚠ KUJDES! Ēmimi ėshtė momental.
  ✈ Bileta e avionit vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
  🏨 Akomodim nė hotel Mozart 3*.
  🍴 Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e...
 14. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Celestyal Olympia, 4 Ditė €205, 5 Ditė €291 205 Euro

  Celestyal Olympia, 4 Ditė €205,

  Athine: Programi 3 netė/4 ditė, Nisje ēdo tė Premte dhe Programi 4 netė/5 ditė, Nisje ēdo tė Hėnė.
  PROGRAMI 3 NETE/4 DITE

  Dita e Parė, E Premte: Imbarkimi nė...
 15. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 🎀🎉🎊Festoni Krishtlindjen ne BIANCA RESORT & SPA 5*****🎊 188 Euro

  🎀🎉🎊Festoni Krishtlindjen ne BIANCA RESORT & SPA 5*****
  2 Nete / 3 Dite - 188 euro / person 🎇Dhjetor 24 2017 - Dhjetor 26 2017🎆🎇
  Te perfshira: Akomodim ne hotel ne dhome standart double room, Half...
 16. Tirane, ofroj City-tour Bullgari tur kater ditor ne Sofje 19 – 22 Tetor 109 Euro

  Tur kater di​tor ne Sofje 19 – 22 Tetor
  Cmimi: 109 Euro/personi
  Dita e parė: Nisja nga Tirana me autobus ne oren 05.00 te mengjesit, nė drejtim tė Maqedonisė. Pas pushimit nisemi drejt Kanionit...
 17. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni STRUGE- OHER -SHEN NAUM- DRILON ( 55 Euro) 55 Euro

  STRUGE- OHER -SHEN NAUM- DRILON ( 55 Euro)
  Date: 21 – 22 Tetor ; 28 – 29 Tetor
  Dita e pare: Nisemi nga Tirana ne oren 07:00. Pergjate udhetimit do te bejme nje ndalese te shkurter prane nje lokali...
 18. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI TIRANE MUNIH /GJERMANI 90 Euro

  Oraret E nisjes Nisja Destinacioni Vajtje Vajtje - Ardhje


  7:00
  7:00  Tė Mėrkurė Tė Shtunė
 19. Tirane, ofroj City-tour Kroaci ✅ Hotel Adria 4* Spa 79 Euro/pp 79

  💙💙SUPER RIXOS 5* DUBROVNIK💙
  ✅ Hotel Adria 4* Spa 79 Euro/pp
  ✅ Hotel RIXOS 5*Spa 135 Euro/pp
  ➡Nisja: 3 Nentor
  ➡Nisja: 10 Nentor
  ➡Nisja: 17 Nentor
  ➡Nisja: 24 Nentor
  Cmimet jane per 3 Dite me...
 20. Tirane, ofroj City-tour 💙💙SUPER RIXOS 5* DUBROVNIK💙 135 Euro

  💙💙SUPER RIXOS 5* DUBROVNIK💙
  ✅ Hotel Adria 4* Spa 79 Euro/pp
  ✅ Hotel RIXOS 5*Spa 135 Euro/pp
  ➡Nisja: 3 Nentor
  ➡Nisja: 10 Nentor
  ➡Nisja: 17 Nentor
  ➡Nisja: 24 Nentor
  Cmimet jane per 3 Dite me...
 21. Tirane, ofroj City-tour 🎄KRISHTLINDJE_nePARIS 🇫🇷 319 Euro

  🎄KRISHTLINDJE_nePARIS 🇫🇷
  🛩Me nisje https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fb0/1/16/1f3af.png🎯nga Tirana nė 24 dhjetor
  🌞4 ditė
  🎁319eur/person
  👉Tė pėrfshira nė ēmim:
  1- Biletat...
 22. Tirane, ofroj City-tour Udhėtim me guidė #Pekin & #Shanghai, 8 Ditė, €1399/person 1.399 Euro

  Udhėtim me guidė Pekin & Shanghai, 8 Ditė, €1399/person
  Nisja 24 Tetor
  Pėrfshihen:
  Bileta e avionit vajtje – ardhje Tiranė – Pekin nga Frankfurti dhe Shanghai – Tiranė nėpėrmjet Vjenės.
  ...
 23. Tirane, ofroj City-tour Mali I Zi 39 Euro

  Mali I ZiDita e Parė, Nisja nga Tirana pėr nė Budva. Ndalesa gjatė rrugės. Mbrritja nė Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi nė Hotel. Fjetje dhe All Inclusive nė Hotel.
  Dita e Dytė, Mėngjesi i lirė....
 24. Tirane, ofroj City-tour SELANIK - STAMBOLL 12 vende te lira 129 Euro

  SELANIK - STAMBOLL 12 vende te lira

  HOTEL 4* NE QENDER TE STAMBOLLIT

  -

  Nisja: 26 Tetor 4 Dite 129 Euro/pp

  /Nė cmim pėrfshihet:
  🚌 Udhėtimi me autobus komod AC Tiranė – Stamboll –...
 25. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshtė nė Stamboll, 4 Ditė €229 229 Euro

  TurqiDita e Parė: Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 1 orė e 30 minuta para nisjes sė avionit. Fluturimi pėr nė Stamboll. Nisja nė orė 17.00. Mbrritja nė Stamboll nė orėn 19.55. Pritja...
 26. Tirane, ofroj City-tour Meteora⛪ , magjike si dhe vet emri ⛰️ 55 Euro

  Meteorahttps://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f9/1/16/26ea.png⛪ , magjike si dhe vet emri ⛰️
  🎈2 Dite 55 Euro.... Me darke te perfshire
  🍒Datat e udhetimit 21-22 Tetor
  🍃Vizitohet : Janina ,...
 27. Tirane, ofroj City-tour Vjeshtė nė Beograd, 3 Ditė €89 89 Euro

  Beograd: - Nisje mė 27 Tetor - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.
  ...
 28. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Super Oferte per New York Liberty..#new york #liberty 260 Euro

  Super Oferte per New York Libert

  Vetem vajtje 260 Euro

  Kape oferten i pare...8 kile cante dore

  Nxitoni:042230668/0696056944

  SOLE TRAVEL & TOURS
 29. Tirane, ofroj City-tour Tur kater ditor ne Sofje 19 – 22 Tetor 109 Euro

  Tur kater ditor ne Sofje 19 – 22 Tetor
  Cmimi: 109 Euro/personi
  Dita e parė: Nisja nga Tirana me autobus ne oren 05.00 te mengjesit, nė drejtim tė Maqedonisė. Pas pushimit nisemi drejt Kanionit te...
 30. Tirane, ofroj City-tour · Vjeshtė nė Budapest, 4 Ditė €299, Nisja mė 21 Tetor 299 Euro

  · Vjeshtė nė Budapest, 4 Ditė €299, Nisja mė 21 Tetor
  · Vjeshtė nė Stamboll, 4 Ditė €229, Nisja mė 5, 13 dhe 20 Tetor
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 2000
Faqja 1 nga 67 1 2 3 4