Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Lider Rinor

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 2. Tirane, tender Blerje Artikuj Kancelarie Leke

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 12.10.2017

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta...
 3. Tirane, tender Ndertim parkimi + streha zyrash ne SOS-Fshatit te Femijeve

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me 27.09.2017

  Ju njoftojmė se shoqata “SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri”, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Ndertim parkimi + streha zyrash ne SOS-Fshatit te...
 4. Tirane, kerkohet Freelancer Community Development Training Service Providers

  Terms of Reference (TOR)
  for Community Development Training Service Providers

  (Second Round)
 5. Tirane, kerkohet Freelancer Case Management Training Service Providers


  Terms of Reference (TOR)
  for Case Management Training Service Providers

  (Second Round)
 6. Tirane, kerkohet Service Training Provider

  Terms of Reference (TOR)
  for Employment Service Training Providers

  (Second Round)  20 September, 2017
 7. Tirane, ofroj vend pune Corporate Fundraiser

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 8. Tirane, oferte Terms of Reference (TOR) for Community Development Training

  Terms of Reference (TOR)
  for Community Development Training Service Providers

  (First Round)

  Tirana, Albania


  28 August, 2017
 9. Tirane, oferte Ftese per Oferte

  Terms of Reference (TOR)
  for Case Management Training Service Providers


  (First Round)


  Tirana, Albania
 10. Tirane, kerkohet Terms of Reference (TOR) for Case Management Training Servi

  Terms of Reference (TOR)
  for Case Management Training Service Providers

  (First Round)


  Tirana, Albania


  28 August, 2017
 11. Tirane, oferte Trajnim

  Terms of Reference (TOR)
  for Case Management Training Service Providers

  (First Round)  Tirana, Albania
 12. Ftesė pėr Ofertė - Riparime te ndryshme ne godinat dhe ambientet e SOS-Fshatit te Femijeve Tirane

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me, 10.07.2017

  Ju njoftojmė se shoqata “SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri”, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Riparime te ndryshme ne godinat dhe ambientet e...
 13. Ftesė pėr Ofertė - Vendosje e nje gjeneratori ne ambientet e SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me,10.07.2017

  Ju njoftojmė se shoqata “SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri”, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Vendosje e nje gjeneratori ne ambientet e SOS...
 14. Tirane, ofroj vend pune Marketing Specialist

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 15. Tirane, ofroj vend pune Corporate Fundraiser

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 16. Konkurimin per pozicionin vakant: Keshilltar per Sigurimin e Cilesise se Kujdesit me baze Familjen

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate private, pa qellime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane...
 17. Tirane, ofroj vend pune As.Drejtorit Nacional /Kordinatore e Sponsorshipit

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 18. Tirane, kerkohet Local Construction Project Manager

  REQUEST FOR OFFER

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost their...
 19. REQUEST FOR OFFER - SOS Children’s Villages Albania is looking for a Local Construction Project Manager

  REQUEST FOR OFFER

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost their...
 20. Tirane, Ftese per Oferte - STUDIM TREGU PUNE

  Ftese per Oferte

  Tirane me, 03.04.2017


  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron prej 20 vitesh, kujdes afatgjate me baze...
 21. Tirane, kerkohet Studim Tregu Pune

  Ftese per Oferte


  Tirane me, 03.04.2017
  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron prej 20 vitesh, kujdes afatgjate me...
 22. Tirane, ofroj vend pune Lider Rinor

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 23. Tirane, ofroj vend pune Nene / Teze SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit apo qė pėr...
 24. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Social per te Rinjte

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 25. Tirane, ofroj vend pune ne pozicionin e Keshilltarit te Biznesit

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 26. Tirane, ofroj vend pune Regional Programme Advisor – Alternative Care

  SOS Children’s Villages International is the umbrella organisation for over 130 SOS Children’s Villages associations worldwide. As a non-governmental social development organisation we work in the...
 27. Tirane, ofroj vend pune Regional Programme Advisor

  SOS Children’s Villages International is the umbrella organisation for over 130 SOS Children’s Villages associations worldwide. As a non-governmental social development organisation we work in the...
 28. Tirane, ofroj vend pune Keshilltar per Biznesin

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 29. Tirane, tender Ndertimi i Web Faqes te SOS-Fshatrat e Femijeve Shqiperi 224.185 Leke

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt: Ndertimi i Web Faqes te SOS-Fshatrat e Femijeve Shqiperi Per me teper referojuni dokumetit te me...
 30. Shqiperi, tender Ftese per Oferte Paisje ICT

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt: Njoftim per pajisjet ICT ( Kompjutera , Laptop, switch , etc) Per me teper referojuni dokumetit te...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 121
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4